Wpis z mikrobloga

Wczoraj ojciec powiedział mi, że gdyby był w moim wieku z moim wyglądem (moim zdaniem jestem średni, ale słyszałem od wielu losowych ludzi, że wyglądam dobrze) samochodem i ubraniami to ruchał by szlaufy co weekend. Tymczasem moje jedyne zbliżenie z kobietą (2/10) miało miejsce ponad 3 lata temu XD Czyli w czasie gdy wyglądałem jak zjeb i byłem 30kg cięższy.

Ciekawe czy robił mnie w #!$%@?, czy serio tak uważa, a jeśli tak faktycznie uważa to czy ja mam tak niskie poczucie wartości, czy on ma #!$%@? ego w kosmos XD

#przegryw #blackpill
  • 9
@AlexBrown

Jakby był faktycznie przystojny to pewnie by tu konta nie miał i nie pisał na tych tagach, a już na pewno nie dodałby takiego posta xD

Takie ocenianie po mordzie nie ma dla mnie większego sensu w tym przypadku, skoro nie ma żadnego powodzenia wśród kobiet to atrakcyjny z pewnością nie jest, a ojciec żył w zupełnie innym świecie i starszemu pokoleniu bardzo ciężko jest zrozumieć jak to dzisiaj wygląda.
@AlexBrown

Raczej podchodzę do tego bezemocjonalnie, staram się kierować przede wszystkim logiką, a to że często żartuje z dosyć brutalnych tematów to kwestia humoru i pewnie mechanizmu obronnego, tak jest dużo łatwiej sobie z tym radzić.