Wpis z mikrobloga

Przegapiłem moment w którym wykop zmienił się w bańkę zwolenników Tuska xd mimo polityki na czarno cała główna w bólach dupy bo ktoś zaprosił prezydenta na wywiad... #kanalzero
  • 23
  • Odpowiedz
  • 60
@mkrzk: Imo patrze w gorące i wygląda na płatne boty bo innej opcji nie ma.Ściekowe komentarze mające jeden cel.
  • Odpowiedz
@mkrzk: Więc jako konfiarz przyznajesz, że każdy, kto nie popiera Dudy, to musi być fan Tuska, jednocześnie potwierdzając, że Konfederaci to kryptopisowcy? Paradne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@wstanczyk chodzi mi bardziej o proporcje, ktoś wstawial że komentarze pod wywiadem były znaczenie bardziej urozmaicone niż na wykopie. Co by potwierdzało że zrobiła się tu bańka
  • Odpowiedz
ktoś wstawial że komentarze pod wywiadem były znaczenie bardziej urozmaicone niż na wykopie.


@mkrzk: Przecież tam był festiwal lizania Andżeja po jajkach xD

Nie zapomnij mu walentynki tylko wysłać, panie obiektywny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przegapiłem moment w którym wykop zmienił się w bańkę zwolenników Tuska xd


@mkrzk: a to ciekawe, że tak to odbierasz. Główna zasrana pisowskimi botami, a na mirko są raczej przeciwnicy PiSu, niż zwolennicy Tuska. No, ale z perspektywy pisowca zawsze przeciwnik PiS jest wyznawcą Tuska ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@mkrzk: wykop stał się antypisowski jak się zorientował, że narrację tutaj próbują kreować boty Szmateckiego za pieniądze z funduszu sprawiedliwości, który w teorii miał pomagać ofiarą przestępstw a w praktyce spowodował m.in. samobójstwo nastolatka ze Szczecina.
  • Odpowiedz
@washington: a ty pewnie miales 10 lat jak rządził rudy

Afera Beaty Sawickiej (2007)

Afera sopocka (2008)

Afera hazardowa (2009)

Afera stoczniowa (2009)

Afera Ryszarda Krauzego (2011)

Afera Amber Gold (2012)

Infoafera (2013)

Afera podsłuchowa (2014)

Afera wyborcza (2015)

ACTA

oraz szereg niespełnionych obietnic wyborczych a wręcz odwrotne działanie do obiecanego
  • Odpowiedz