Wpis z mikrobloga

Ostatnio wystartował sobie ravendawn i dużo osób co grało w tibie rzuciło się do grania w gierkę, ja też, na ten moment pograłem jakieś 20 godzin i gierka jest spoko, gra się w to lepiej jak w tibie na globalu na facc, gierka dla mnie jest połączeniem systemu walki i ekonomi z albiona, questow z wowa oraz grafiki z tibi, założenie fajne wyszło całkiem średnio, na ten moment wsm odpalam sobie tą gierkę co 2 dni i robię kilka questow jak jest to możliwe bo przez lagi czasem się nie da grać zbytnio. Dzisiaj odpaliłem sobie medivie i szczerze bawiłem się lepiej niż w ravendawna, może to być ze system walki z tibii lepiej mi pasuje a może po prostu grafika jest lepsza xd
#ravendawn #tibia #medivia #mmorpg #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Gennwat: itemkow nie tracisz tylko masz coś takiego jak debt i albo w srebrze oddajesz albo nie zdobywasz expa przez jakiś czas, pvp masz w różnych strefach albo pokój albo wojnę i w zależności od tego można albo nie robić pk
  • Odpowiedz
rednio, na ten moment wsm odpalam sobie tą gierkę co 2 dni i robię kilka questow jak jest to możliwe bo


@C13CH4N: też mi się tak zdaje, w dodatku wielki minus w postaci braku wiekszej ilosci domkow przez to taki grac z dnia na dzien jest co raz bardziej w plecy
  • Odpowiedz