Wpis z mikrobloga

@MJToshi: Robicie dobrą robotę towarzysze, bo dwa dni temu jak spadał kupiłem przy 2600 upatrując w tej liczbie dno, niestety dno jak zwykle było dużo niżej. Tak trzymać na tym odcinku! 200% normy!
  • Odpowiedz
@Thyrun: No ja nie patrzę w ten sposób ;) Interesuje mnie szybka gra na giełdach a nie długie trzymanie i czekanie czy coś :P No i nie wchodzę na typowej pompie bo to jak totolotek. Trzeba wszystkie transakcje ogarniać szybko. Przydałoby się oprogramowanie jakieś do giełd :P
  • Odpowiedz
@MJToshi: Cena powinna rosnac przynajmniej do piatku bo wtedy startuje nowy multipool na ktorym bedzie mozna tez kopac W SHA. Potem nastapi albo dump albo koleny szczyt w zaleznosci od mocy sieci
  • Odpowiedz
@MirekSwirek: Ja nie trzymam :P Gram krótkimi transakcjami :D. Zaczynałem dziś od 1900 jakoś. Sprzedałem za 2000. Potem znów kupiłem np. za 1910 a sprzedałem za 1980 itd. Cały czas obserwuje i kupuje/sprzedaje.
  • Odpowiedz
@MirekSwirek: Pamiętaj, że twórca multipoola zadziera i pyskuje tym od ćwierkania, bardzo możliwym scenariuszem jest mega pump&dump przed jego startem żeby mu utrzeć nosa. Ich ego już dawno jest na księżycu i można się po nich spodziewać takiej dziecinady.

Pompa która każdy wziął za multipool okazała się jak zwykle w pełni przez nich kontrolowana co pokazali krwawym dla niektórych mirków dumpem.
  • Odpowiedz
@takbardzobordowy: 5% w jaki czas?. Ja tam nawet jak 0.001btc zarobie na czysto to jest dla mnie ok. Ja to lubię, ale jeśli Ty się namęczyłeś to znaczy, że liczysz tylko na zysk i to dość szybki.
  • Odpowiedz
@MJToshi: nie licze na szybki zysk ale przy niewielkich ruchach na gieldzie mozna niewiele zarobic, owszem wszystko co jest do przodu jest ok jednak wole kupic dana ilosc w miare nisko i czekac, wyjdzie ze zrobie 2 moze 4 transakcje dziennie ale zysku jest ze 30%. Kazdy ma swoja technike, zadnej nie neguje kazda ktora przynosi zysk jest dobra.
  • Odpowiedz