Wpis z mikrobloga

#szczecin to chyba kebi na rapackiego zatacza krąg kebabowni :( porcje jak dla modelek, zmienili frytki
gdyby nie to, że ten ostry zielony sos mi smakuje to chyba bym już zrobił papa
  • 10
@Lefty frytek nie jadłem z rok tam to się nie wypowiem, ale ogólnie wydaje mi się, że dramatyzujesz. Ja też kiedyś myślałem, że już zatacza krąg, ale po prostu tego dnia źle trafiłem.
@Lefty nie będę oceniał bo nie jadam już tak regularnie jak kiedyś, a na talerzu to już w ogóle nigdy specjalnie często nie brałem, może masz rację, ale chciałbym tylko zwrócić uwagę, że właśnie przez zmianę talerza może się wydawać wizualnie inna proporcja i wielkość a faktycznie niekoniecznie się musi różnić.
Jak będę na anakondzie następnym razem to ja zważę, zawsze ważyły między 800 a 900g, bo kilka razy ważyłem w różnych
  • 1
@krucjan: no też tak myślałem początkowo przez kilka razy jak testowałem, ale dla kontroli oceniłem kilka razy poziom najedzenia i zawsze był znacząco mniejszy :( testu na wagę talerza standard nie mam jak zrobić, bo nie znam i nie poznam już wagi przed zmianą
@Lefty właśnie wracam z czwartkowej anakondy i nie zauważyłem różnicy. Co prawda nie zważyłem, ale nawet bym powiedział, że dziś trafiła mi się porządnie naładowana, ser kilka razy jak ugryzłem to aż się na kilka cm ciągnął, reszta dodatkowe wyglądała na standardowe proporcje i dużo sosidła dostałem.