Wpis z mikrobloga

@Zwierz33 nie żeby coś ale jak laska nie ma absolutnie żadnego mięśnia, zero kondycji, zadyszka po wyjściu na 2 piętro to branie jej na pierwszy raz na 20km na rower to nie jest zbyt mądre. Dla Ciebie to lekka rekreacyjna przejażdżka a ona faktycznie mogła przy tym wyzionąć ducha a przy okazji wspaniale ją to zniechęciło do aktywności fizycznej. Na pierwszy raz to najpierw spacerki raz za razem coraz dłuższe i jak
@Melisandre: Jak pojechałem z nią w lekkie góry gdzie nic nie nosiła to dzieci 3 lata ją wyprzedziły w drodze pod gorę a jak już byliśmy prawie na górze to te dzieci z rodzicami wracali XD( ͡ ͜ʖ ͡)
Kogo to wina []
Jak ona tylko tel i seriale XD[]

Inne wysportowane to
@Melisandre: Wyobraź sobie że, rower jej załatwiłem od kolegi składaczka bo niska była to większośc moich rowerów była za duża na nią. Odpicowałem że, wyglądał jak te z decathlonu. Ona nie będzie na tym jeździła. Ok. może rometa górala kupimy ? Nie ona na góralu nie będzie jeździła. Dałem jej damkę to już opisywałem, na góralu się #!$%@?ła i nogę poobdzierała XD A nadponę że, szczupła, w żłobku pracowała do 14-17
Zwierz33 - @Melisandre: Wyobraź sobie że, rower jej załatwiłem od kolegi składaczka b...