Wpis z mikrobloga

@elukubracja_depresji: Oczywiście że nie. Jeżeli lubisz filmy akcji typu Szybcy i Wściekli, to może dla ciebie być nudny, jeżeli jesteś bardzo młody to też może być dla ciebie nudny. Dla mnie to najlepszy film jaki oglądałem z 2023 roku.
Gdy miałem naście lat Ojciec Chrzestny był dla mnie nudny i wyłączyłem zanim skończyła się scena wesela, gdy wydoroślałem oglądałem go już co najmniej 4 razy. Każdy ma inny gust, wiek też
@aldi7x: Nie lubię szybkich i wściekłych, nie jestem młody, lubię właśnie powolne ale ciekawe i dobrze zrobione filmy, ale tutaj dałem radę z 30 min. i tam się nic nie dzieje, nie ma nic co przyciąga wzrok czy ucho, nie dałem rady dłużej, chociaż uwielbiam Maddsa, ten film, moim zdaniem, to bagno()
@elukubracja_depresji: Film powoli się rozkręca to fakt, ale im dalej tym jest ciekawszy, i coraz więcej się dzieje, szkoda że wyłączyłeś ale teraz rozumiem. Też trafiam na filmy które większość uznaje za arcydzieła a mnie nudzą, przykład to 1670 na filmwebie ma ocenę 8,0 a ja nie dałem rady obejrzeć pierwszego odcinka, super kostiumy, scenografia ale mnie to w ogóle nie śmieszy, a dajmy na to monty pythona uwielbiam.