Wpis z mikrobloga

@Fyrloczek: hehe Mordo diendi hehe, ziomek co ty jesteś mordo fantasta, to jest prawdziwe życie a nie turlanie kośćmi. Kiedyś grałem w edycję 3,5 wybrałem sobie elfa mnicha, 700 lat miałem i mówię ziomkom: oba, będę rozpękał chamom kapska pstryknięciem palca, ALE NIEEE! DM mówi że mam 1 level. Jak to #!$%@?? Przeca 700 lat dzień w dzień ćwiczyłem sztuki walki i co!? Nie jestem w stanie spałować nawet kobolda? DM
@Wisent_14 @Glikol_Propylenowy pasta ale przypomina mi że nie niektórzy nie umieją grać i nie czują klimatu zupełnie :( chociaż grałem kiedyś z ziomkiem, klimat jakiś współczesny/SF i grał wielkim murzynem alfonsem zwanym Pimp Negro i mimo że to była jest pierwsza gra w życiu (dziewczyna go wzięła na sesję) i #!$%@?ł farmazony to jednak robił to z takim smakiem że nie psuł sesji.
@Fyrloczek jakich znaczników? Na mapie faktycznej?
  • 0
@Fevx znalazłam na allegro takie pudełeczka tam są chyba znaczniki stanów postaci :) wygląda fajnie ale to chyba tylko gadżet.

Nasz łotrzyk się nazywa Santiago costam de Pulpet Mały ()
  • 1
@Fevx znalazłam na allegro takie pudełeczka tam są chyba znaczniki stanów postaci :) wygląda fajnie ale to chyba tylko gadżet.

Nasz łotrzyk się nazywa Santiago costam de Pulpet Mały ()
@Fyrloczek ja używałem tego okrągłego plastiku spod zakrętek butelek PET. Niektóre przycinałem i sklejalem potem, żeby nie spadały z figurek.
Działa podobnie. Możesz też papierowe pierścienie zrobić (jak się robiło łańcuchy świąteczne w przedszkolu) w różnych kolorach albo popisać na nich nazwy stanów.