Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupić raport auta importowanego z USA? W CEPiK pokazuje zarówno w tych notatkach Carfax jak i w AutoDNA, że "Odnotowano wypadek lub użycie poduszki powietrznej" + "Odnotowano uszkodzenie pojazdu", w tym Carfax będę miał normalnie zdjęcia jak auto było #!$%@? z każdej strony czy to wydanie 300 zł za te same informacje co w CEPiK?

#samochody #mirekhandlarz #motoryzacja
  • 9
@ziomus13: Ten link co wysłałeś nie działa. Skąd to zdjęcie masz?

Na otomoto jest wystawione za 55 700 zł, a nie 54 900, skąd tą liczbę wziąłeś?

Za 14 letnie auto 54 900? Chopie weź się zastanów czy to ma sens....


Niestety takie są ceny BMW coupe z całkiem dobrym silnikiem i prawie full opcją. Godzę się na to, gdybym chciał coś taniego to zostałbym przy mojej 20 letniej E46. Pod
@gandalf_rzulty: myślałem że za tą cenę to można szukać 335i z USA, a nie zwykłe 328i z przebiegiem 200 tys km. Poszukaj sobie może A3 8V 2.0 TFSI Quattro albo 1.8 - to już będzie ośka, bo niektórzy nawet w okolicach 60k z większym przebiegiem sprzedają, a będzie nowsze i potencjał na moc sporo większy. Szkoda że F30 przedliftowe mają nieciekawe silniki, bo w tym budżecie też mógłbyś z USA coś
to można szukać 335i z USA


@Hadoka: zależy mi na zwykłym N52, bo chce z gazem żeby było oszczędnie w miare jak na BMW jako daily, ale też żeby było w miarę świeże, dlatego E46 zostawię pod kocem. Audi odpada, musi być tył napęd, miałem już Audi i nie są to złe auta, ale nie dla mnie.