Wpis z mikrobloga

niby elita a słoma z butów wystaje.


@krucjan: to samo na przeprowadzkach, gosciu chata za 1,5 bańki, transport kanapy 90pln, typ daje stówę i czeka na resztę. Kolega Tomek - notabene rowniez taryfiarz juz teraz, ale policki - szuka tej reszty i szuka, ale tak zeby nie znalezc, wiec mowie do niego:
"-spojrz i powiedz mi co widzisz
-no pan czeka na reszte
-no wlasnie, drogi Tomku, Ty widzisz pana co
@extraordinary_seaman nie ma obowiązku dawania napiwku, już tam pół biedy, że nic nie dali, nie mogę być o to zły, choć wiadomo, że zadowolony z kursu za 10 zł człowiek nie jest, zwłaszcza, że tem policja ruchem kierowała i akurat król wyjeżdżaj, więc dłużej stałem czekając na wjazd od filharmonie niż jechałem z klientem.

Bardziej mi chodzi o to, że ekipa ludzi, z których pewnie każdy zarabia moją pensje max w tydzień
@extraordinary_seaman z napiwkami to mnie bardziej denerwuje jak ktoś wsiada na jakąś mega krótką trasę i zaczyna gadkę w stylu "przepraszam że taki krótki kurs. Wy taksówkarze to macie pewno ciężko co, powinniście mieć wyższe stawki, wiem jak jest, ciężka praca, jeszcze z klientami się użerać" itp. myślę sobie wtedy no chłop tak gada, pewnie da napiwek chociaż jakiś dobry a dostaje wyliczone bez nawet głupiego 50g zaokrąglenia xD

Wtedy to faktycznie
@krucjan: no wlasnie o to chodzi, juz mogliby sobie darowac te teksty. Z tym piątym to szczyt, na transportach mam to samo, kazdy chce sie przejechac z nami, i o ile Eltonem jeszcze moglismy brac trzeciego, to w Reno mamy dwa siedzenia, i - tak jak mowisz - nikt nie bedzie ryzykowal utraty prawka, bo jakies buraczydlo jest w glebokim szoku, ze musi #!$%@? z buta, albo brac takse. Ze o
extraordinary_seaman - @krucjan: no wlasnie o to chodzi, juz mogliby sobie darowac te...

źródło: IMG_20231205_143458

Pobierz