Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ta fałszywa troska pisowców i kryptopisowców narodowców o 100 konkretów PO, kiedy sami za wiele nie zaoferowali w czasie kampanii nie licząc agresywnej kampanii skupionej wokół rudej wrony.
Myśleli że naród da się bardziej skłócić i przymknie japę za socjal. Zapomnieli powiedzieć że wybory nie wygrało peło a koalicja 4 partii z różnymi wizjami od chadeckich i liberalnych po socjalistyczne i antykapitalistyczne. Program PO to program PO i nie wszystko współgra z programem peselu, dwa pisiont, SLD 2.0. czy together forever.
Nie ma w tym nic dziwnego, koalicje muszą szukać płaszczyzny porozumienia
Program PO to program Peło chcieliście 100 konkretów to trzeba było głosować tylko na PO by dać im większość konstytucyjną ponad 50% dla PO a resztę zepchnąć poniżej progu wyborczego.
Po po powstał program koalicyjny by znaleźć płaszczyznę porozumienia i tak mamy podwyżki, in vitro, powrót do konwencji Stambulskiej, zaoranie TVPIS, odwołanie rzecznika praw płodów. Wiele innych postulatów jak walka o hajs z KPO czy związki partnerskie są w toku.
Ludzie nie głosowali na krytykowany kredyt 0% czy na jakieś detale a przede wszystkich chcieli walki gladiatorów, Rozliczenie Pisu, uwalenie TVPIS, kasa z KPO, naprawa sądów, normalność. A mówiąc bardziej przyziemnie żeby mniej kradli niż poprzedni i mieli bardziej ludzką mordę. Trzeba uwzględnić fakt pisowskiego rezydenta, pisowskich sądów, pisowskich afer i pisowskiego NBP. Gdyby PO miało większość to wtedy opinia rezydenta była nic nie wartą opinią. Głównym zagrożeniem jest weto Dudy i partyjne NBP dbające o wartość pisowskiego portfela.
Wystarczy czytać programy, ja przeczytałem wszystkie poza Pisem i wiem czego się spodziewać.
Przeciętny wyborca nawet nie wie co dane partie obiecywały a później szerzą różne fejury.
Nawet Pis jakiś taki biedny się zrobił w swoich obietnicach. Śmieszy mnie to jak Konfa próbuje podebrać elektorat TD mówiąc że TD chciała dobrowolnego ZUSU (chcieli wakacji kredytowych) chociaż to był ich program. W rzeczywistości to Hołownia kradnie elektorat Bosakom Xd
Pisy chyba myślały czy może projektują sobie że jak ktoś głosował na PO to od razu modli się do Rudego albo teraz jak zobaczył co robi PO to stwierdził cholera przegięli idę zagłosować na Konfę Xd Myśleli że wyborcy TD czy ekhm Lewicy są przerażeni koalicją z Tuskiem i zostali oszukani. Pprawda jest taka że obie strony głowały nie na PO po to by współdecydować z grupą rudego ale tak żeby PO nie miało monopolu na rządzenie; aby powstałą koalicja a nie rządy jednej partii. Ja się pytam się czemu Pisowcy nie atakują Lewicy czy TD za niespełnione obietnice wybołcze xD
Odrzucając piłeczkę, gdzie są mobilne ołtarze i sipikej (CPK) i zrealizowane postulaty koalicjantów Pisu. Gdzie ta przyjaźń z Orbanem i sny o Imperium Karakakanum
#bekazpisu #bekaznarodowcow #sejm #polityka #bekazkomunistow
  • 7
@Skorvez_957_ beka z Ciebie.

TD na swojej stronie miało o dobrowolnym ZUSie ale szybko skasowali, potem "to była przenośnia" "nie o to chodziło".

A odpływ z Konfy do TD był prosty. Dziad z muszką i pokemony na listach - patrząc obecnie to lepsze pokemony niż te konfiarskie które gromota i inne neuropejskie spamery katowały ma chociażby PO w postaci nauczyciela z TVNu czy kogoś komu fart życia przyniósł Małysza xD
Śmieszy mnie ta fałszywa troska pisowców i kryptopisowców narodowców o 100 konkretów PO, kiedy sami za wiele nie zaoferowali w czasie kampanii nie licząc agresywnej kampanii skupionej wokół rudej wrony.


@Skorvez_957_: ja jeszcze pamiętam przed wyborami jak największa troska była o program konfederacji XD
@Skorvez_957_: ta ja za to pamiętam jak przed wyborami, ciągle było jechanie po Konfie, że ich program nierealny, że nie do zrealizowania itd, że tak się nie robi polityki. No to teraz trzeba chyba wywiązywać z obietnic tych co jednak rządzą i weryfikować?
@xDawidMx: nie mieli a przynajmniej od czasu koalicji, pamiętam jak pokazywali tablicę z 12 postulatami i Władek wyraźnie mówił o wakacjach kredytowych. To nie była przenośna a tymczasowe odroczenie dla zagrożonych firm.
Odpływ do 3D z Konfy jest bardziej sensowny niż do PO albo Lewicy.
Chester chociaż nadrabia w sejmie tym że coś robi ale poglądowo czary mary ale nawet on ma więcej do powiedzenia niż Braun z gaśnicą
@Zeudos: Ja dokonywałem aktu schizofrenii - raz krytykować nierealny program a innym razem to że za słabo pokazują program i schowali konkrety Mentzena do szafy. Raz krytykowałem że program nierealny a innym razem krytykowałem że program i tak nie zostanie zrealizowany bo odsuną Korwina i zamiast wolnego rynku będzie więcej postulatów RN, antyszczepionkowstwa i radykalizmów albo się obsrają pod wpływem opinii społecznej jak każda partia i zaczną zmieniać na szybko program.