Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham #logikarozowychpaskow...

Wiem, że nie mam co się copować licząc nawet na pustego matcha z brakiem odpowiedzi, ale bawi mnie to, że odpaliłem od rana #tinder z zasadą

nie można być już aż tak dobrym. Odrzucasz babki bez opisu lub z IG w nim. Jedyny wyjątek to jeśli z zdjęć idzie wyczytać jakiekolwiek zainteresowanie

i mamy już 14, a ja nadal nie wyjechałem do limitu 50 free like'ów, bo większość profili wygląda jak wygląda

#zwiazki #przegryw
  • 4
@dam2k01: oski XD
#!$%@?, moja morda nie jest nawet 3/10, ale próbuję bo zawsze może jakieś #!$%@? szczęście będzie tak jak z poznaniem mojej byłej, z którą się teraz nawzajem friendzone'ujemy bo odległość, ale jakbyśmy byli z jednego miasta to nie chciałbym za nic nikogo innego. Po prostu wymagam jakiegokolwiek zainteresowania, niech to będzie nawet ten pierdzielony #netflix i 365 dni albo inne 50 twarzy greya, ale niech się tym interesuje
@darknightttt: no bez kitu... Jakbym miał w drugą stronę lajki to może by tego nie wprowadził, ale ich nie ma, więc skupiam się na poznaniu kogoś, kto serio zaciekawi opisem i jest szansa, by do tej osoby napisać coś kreatywnego, a nie silić się i liczyć, ze odpowie na tekst w stylu "masz ładne oczy"