Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 261
@tylko_pytam:

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz.


Jak się budowała śląska aglomeracja, to sprowadzeni przez komunistów kresowiacy hodowali np. świnie w wannach, co uwieczniła nawet polska kinematografia.

Sądzę, że to ten sam sort ludzi.
@tylko_pytam: Są mieszkania, gdzie fizycznie nie ma jak trzymać butów. Przedpokój jest dokładnie na szerokość drzwi które otwierają się do środka mieszkania. Zaraz dalej masz np drzwi do łazienki i salon. Może jakiś pawlacz wchodzi w grę na drzwiami, ale i tak to opcja jak jest sucho.
@Ignas1415: Nie wyglądało to na ironię biorąc pod uwagę ile ameb tu siedzi i wypisuje jeszcze większe bzdury. Przyznaję, że nie wyczułem ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wkuriwam się bo sam mam takich sąsiadów w nowym bloku.
Po prostu to źle wygląda i ja pierwszy raz coś takiego widzę, żeby ktoś tak robił.


@tylko_pytam: oj malo w zyciu widziales - takie cos to norma, mniej smierdzi w mieszkaniu. Nie zmienia to faktu ze srednio wyglada xD