Wpis z mikrobloga

#monero
Pobrałem portfel monero gui na Linuxa odpalam bez instalacji a tam program monero core. Jak odtworzyłem portfel z nasion to synchronizowal się na węźle zdalnym całą wieczność. Jak już się zsynchronizował to nie mam na nim żadnych krypto a miałem. Zaznaczę że po prostu zmieniłem system operacyjny i dlatego odtwarzałem portfel z ziarna. COTERAS
#kryptowaluty
#bitcoin
#monero
#kiciochpyta
#pytanie
#pytaniedoeksperta
  • 5
@Jah00: Aktualnie wygląda, że wszystko się dobrze zsynchronizowało, ale xmr na koncie nadal nie widać. :/ . Ramu mam 16 GB i jakieś 200 GB wolne na dysku SSD. Wcześniej odpalałem portfel z USB z Ubuntu z persistans. Tam wszystko było ok. Teraz gdy zainstalowałem Ubuntu na lapku i odtwarzam portfel z ziarna to takie cuda się dzieją. Dziwne to.
@HistoriaNikczemnosci: Jak się popieprzy to potem musisz wszystko usunąć. Jeżeli zostały ci jakieś dane z synchronizacji np. temp albo cache to one mogą powodować złą synchronizację za każdym razem. To że w portfelu pokazuje, że się dobrze zsynchronizowało to wcale nie znaczy, że tak jest. Ta aplikacja ma bugi. Więc najlepiej zrób format jeśli nie robiłeś. Po drugie jeśli nie jesteś pewien czy masz tam środki to możesz spróbować sprawdzić to