Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
@Logytaze: pytaliśmy sobie weta i mówił, że w obecnym stanie kołnierz bardzo by jej przeszkadzał, a nie powinna sobie uszkodzić szwów sama. Będzie regularnie na kontrolach więc wszystko pod nadzorem
  • Odpowiedz
  • 15
@samarin największy problem jaki widzę w ludziach, to fakt że żydzą na pieszczochy, przecież można przygarnąć nowego, co nie? Moja siostra przygarnia starsze koty (ostatnio właściwie kocice), które są zapomniane przez innych, często z ogromnymi problemami, jak nowotwór, daje im spokojny dom by dotrwały swoich ostatnich dni w cieple i miłości.
  • Odpowiedz
  • 2
@istp: Tak właściwie działają fundacje i stowarzyszenia. Ludzie sygnalizują gdzie znajdują się dziko chodzące zwierzaki, które wyglądają jakby potrzebowały pomocy, takie zwierzaczki są odławiane i w zależności od obycia (dzikie, niedające się dotykać albo przytulanki) po wyleczeniu wypuszczają je na wolność lub szukają im domów.
  • Odpowiedz
@samarin sam miałem przykrą sytuację ze swoim kitku niestety przegrał walkę mimo pomocy mam nadzieję że twój kitku wygra i będziecie się cieszyć z tego.

chciałbym poratować paroma groszami ale sam chwilowo jestem na lodzie. ;_;
  • Odpowiedz
: uśpić i nie robić problemów sobie i innym zebrajac o pieniądze.


@TakiSobieLoginWykopowy: Też tego nie rozumiem, ale niech każdy robi co chce ze swoimi pieniędzmi. Śmieszne jest proszenie o zrzutkę, czyli jednak tych pieniędzy nie ma. Rozumiem właściciel, że wydaje tysiące na swojego kota, ale wydawanie na biegające luzem koty, zamiast wyłapywanie ich i uśpienie to dla mnie w dalszym ciągu zagadka. Mój sąsiad rolnik ma kotów tyle, że sam
  • Odpowiedz
  • 18
@pedros92:
To jest odpowiedzialność społeczna. Czym zawiniło sobie zwierze, które zostało przez kogoś bezdusznie wyrzucone na próg? Próbę ograniczenia populacji bezdomnych kotów podejmuje się właśnie poprzez akcje sterylizacyjnę i promowanie sterylizacji zwierząt.
  • Odpowiedz