Wpis z mikrobloga

@BurzaGrzybStrusJaja:
Ale jesteśmy bogatym krajem żeby wydawać 20mld na dopłaty do kredytów w okresie gdzie chcemy zdusić inflacje wysokimi stopami.

Ten kraj nie zasługuje na nic dobrego, na starość będę głosował na każdego populistę który mi zrobi dobrze i da 30 emeryturę, pozdro młodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Jaka dziura kur#a Komunizm zawsze robil takie cyrki jak zrobili pisowcy z BGK, zawsze z boku powstaje fundusz typu dziura w dypie prezesa. BGK to worek bez dna do ktorego politycy wrzucaja sobie te swoje wydumane programy i programiki. Wszystko poza oficjalnymi statystykami, wszystko nierejestrowane. Tego nawet w budzecie nie zapisali bo po co. Jakis smieszny miliard wpisali do budzetu. Widac Minister nie zamierza nic z tym robic bo obiecal
  • Odpowiedz
@majk90: Całe rządy PiS to była prywatyzacja zysków i uspołecznienie strat. Oni te zyski już zgarnęli, a my teraz będziemy przez lata spłacać te straty
  • Odpowiedz
@the_good_guy: OTUA ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WielkiPowrut88 I tak to się żyje w tej nowej uśmiechniętej Polsce. Mój znajomy okrył się hańbą. J’accuse!

Mam nadzieję, że ktoś zatrzyma tą karuzelę, bo mi k*a koszty budowy wzrosną po fajnych spadkach :/ zaraz zaczne na zapas kupować znow materialy k*a :/
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja Jeśli środki z NFZ na 2024 na jakiś zabieg skończą się w lutym to w marcu już #!$%@? z kwitkiem.
A tutaj #!$%@?, drukarka zrobi brrrrrrr xD
Jak dobrze pamiętam (a może nie) to program MDM skończył się nagle, bo już wyczerpano środki?
  • Odpowiedz