Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem od banku pekao sa (ten z żubrem) pożyczkę ekspresową na 20tys zł rozbite na 60 rat w formie kredytu konsumenckiego z oprocentowaniem 13,99%, gdzie całość do spłaty wynosi trochę ponad 31tys. Pożyczkę mam bez zaświadczeń więc stąd większe oprocentowanie i mam pytanie do was czy będę mógł wcześniej nadpłacić kredyt. Kapitał do spłaty wynosi prawie 22tys czyli jakbym chciał spłacić całość powiedzmy za rok to chyba nie musze im oddawać 31tys tak? Mam 14 dni żeby odstąpić od kredo i się zastanawiam.

#kredyt #kredyty #pekaosa #pozyczka #nadplata #bankowosc
  • 7
  • Odpowiedz
zalezy co wchodzi w sklad tego oprocentowania, jak splacisz caly dostaniesz tylko pozostale odsetki spowrotem po tygodniu~~
ale to moze wygladac tak:
marza 8%
costam costam 2%
odsetki 4%
wiec w takim wypadku dostajesz spowrotem tylko odsetki a kwote i tak musisz najpierw zaplacic do pelna czyli do tych 31 tys a oni pozniej zwracaja pozostale odsetki i nic wiecej.

@johnny_tsunami:
  • Odpowiedz
Kapitał do spłaty wynosi prawie 22tys czyli jakbym chciał spłacić całość powiedzmy za rok to chyba nie musze im oddawać 31tys tak? Mam 14 dni żeby odstąpić od kredo i się zastanawiam.


@johnny_tsunami: najpierw splacasz marze i odsetki pozniej kapital, tak to dziala zeby bank zarobil pierwszy swoje a pozniej ty splacasz swoj kapital ktory nadgryzla juz inflacja i moc nabywcza. a i tak musisz im zaplacic do tych 31 w
  • Odpowiedz