Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień w #kolchoz
Mam ochotę złożyć wypowiedzenie. Nie mam już sił pracować z bandą deb.... Począwszy od szefa do pracowników wszyscy na wszystko mają wywalone.
Czy szef może zawalać pracownika robotą? Kolejne osoby odchodzą z pracy i oczywiście ja dostaje ich zaległą robotę. Czy tak można?
Mam już zaległości 6 osób które odeszły a szef tylko ciśnie żeby to szybko zrobic. No nie da się, nawet w 12 godzin pracy dziennie
Już mam dość szukam chyba jakiegoś psychiatry
#praca #pracbaza #mobbing
  • 10
  • Odpowiedz
@kopek:
L4 od psychiatry i zwiewaj, prawo w Polsce nie chroni pracownika, za granicą zresztą też wszyscy mają w dupie typowego Mariuszka na linii. Polecam poduczyć się, zrobić certyfikat CompTIA i uderzać na help desk, lepiej płacą itd. Ja w sumie w kołchozach w 90% przypadków miałem mobbing, ci ludzie nawet nie potrafią poprawnie napisać swojego imienia, a ty wymagasz od nich przestrzegania prawa, a nawet znajomości go. Mordko, tak nie
  • Odpowiedz
@kopek: Czemu wy sobie to robicie? #!$%@?, byłem raz w kołchozie, widziałem jak wiele rzeczy jest niezoptymalizowanych.. tfu, jest po prostu #!$%@?, w kółko picie, #!$%@?, zrzucanie odpowiedzialności, wstawanie o 4tej.. po co to sobie robic? Masz jedno zycie stary, 1/3 przespisz, kolejna 1/3 spedzisz w pracy, jesli nie wiecej - wybierz cos, co nie zabiera Ci checi zycia na pozostale 1/3 ;)

Tak, i ja wiem, ze to nie latwe,
  • Odpowiedz