Wpis z mikrobloga

#coolstory #fail #przegryw

Jaka wtopa. Jakiś czas temu zagadałem do jednej laski (9/10) na imprezie. Wszystko ładnie przebiegało zważywszy na moją nieśmiałość ... tylko że nie wziąłem od niej kontaktu i to był mój błąd. Wku$#iony chodziłem przez tydzień, desperacko czekałem aż wyśle mi zapro na FB bo ja zupełnie nic o niej nie wiedziałem. Odpuściłem sobie wszelkie starania, próby jej znalezienia, mówi się trudno. Minęło od tamtej pory 3 miesiące i tak sobie dzisiaj wbiłem na Facebooka i z ciekawości wszedłem do folderu "inne" a tam #!$%@? wiadomość od niej ... z przed 3 miesięcy.
  • 24
@Maxoss: Skoro wiesz co to za dziewczyna, obczaj na fb gdzie pracuje/studiuje, "przypadkowo" na nią wpadnij i powiedz "ej to ty jesteś tym różowym paskiem z imprezy", a ona na to " przecież pisałam do ciebie, puakauam bo nie odpisywałeś", a ty do niej " jezu kobieto, trafilo do folderu inne", a ona " to chodź sie ruchacz" XD
@Maxoss: A tak serio, jakbyś serio na nią wpadł przez "przypadek" to nie musisz obawiać się tego, że nie będzie zainteresowana, bo przecież chciała złapać kontakt ^^