Wpis z mikrobloga

  • 0
@xyz_xyz: @shudini @loremipsumdolores
Miałem farta, że był mróz i spray zamiast na lakier to został pryskany na szron, odchodziło od mocniejszego pocierania ściereczką z płynem do szyb. Dzisiaj spróbuję to wyczyścić do końca. Popytałem jeszcze znajomych, to do tego poza najczęściej pojawiającą się odpowiedzią NITRO, o rozpuszczalniku silikonowym też wspomniała jedna osoba to pojawił się jeszcze rozpuszczalnik ftalowy. Ale na dzień dzisiejszy daruję sobie chemię, może uda mi się doprowadzić to
selus497 - @xyz_xyz: @shudini @loremipsumdolores 
Miałem farta, że był mróz i spray z...

źródło: IMG20240131065010

Pobierz
@selus497 nitro ok ale nie zostawić mokrego tylko wycierać. Bo jak zostawisz "plame" to może coś zrobić z lakierem zwlaszcza w nowszych autach gdzie te lakiery sa uja warte. Sylikonowy jest wzglednie bezpieczny. Jak poszlo na szron to moze podjedz na myjke i to zabierze
  • 1
@xyz_xyz @loremipsumdolores: no jednak spróbowałem lekko nową mikrofibrą i płynem do szyb aby, bo miałem pod ręką. Nie naciskałem mocno, tak jak przy myciu gdy myjka nie daje rady poradzić sobie z tłustym brudem, z tą różnicą, że więcej powtórzeń.
Teraz jeszcze tylko zgłosić sprawę na policję. Mam złudną nadzieję, że uda się znaleźć sprawcę.
Pozdrawiam ☺️
selus497 - @xyz_xyz @loremipsumdolores: no jednak spróbowałem lekko nową mikrofibrą i...

źródło: IMG20240131162141

Pobierz