Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w #bialapodlaska i ja #!$%@?ę, jak można #!$%@? żyć w takim smogu. Żeby było zabawniej to widziałem sporo ludzi, którzy biegali w tym gównie, no na zdrowie. Jak wróciłem do domu to czułem dziwny smród palonych śmieci i okazało się, że to moja kurtka po trzech godzinach na powietrzu w tym mieście tak pachnie.

Pewnie tam, jak to zwykle bywa w Polsce wschodniej, ludzie płaczą, że zła unia zabiera wolność, zakazuje palić oponami w piecu, opłaty od emisji i w ogóle te całe ekologie wprowadzo i zniszczo polskie.
  • 13
  • Odpowiedz
@kishibashi: Nie musisz przenosić swoich doświadczeń z kobietami, z Twojej rodziny na wszystkich pozostałych. Inni ludzie mają nie tylko bieżącą wodę ale nawet mają możliwość jej podgrzania do określonej temperatury. Dziękuję za troskę o moją mamę, jednak przy nazywaniu ją "stara" jestem zmuszony poprosić Cię o zamknięcie #!$%@?, gdyż nie jesteśmy kolegami . :)
  • Odpowiedz
  • 0
jednak przy nazywaniu ją "stara" jestem zmuszony poprosić Cię o zamknięcie #!$%@?, gdyż nie jesteśmy kolegami


Nikt nie jest w stanie zamknąć tej #!$%@?, jest otwarta dla wszystkich, czego efektem są Twoje narodziny. Więc nawet gdybyśmy byli kolegami to nie ma takiej siły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcineusz: No i gratuluję. Bieżąca woda w Białej to pewnie niemałe osiągnięcie. Co prawda w Warszawie zwykle się tym nie chwalimy, bo to powszechne, ale widzę jak rozpiera Cię duma. Jeszcze tylko przestaniecie oddychać palonymi odchodami i wejdziecie na poziom życia w Brześciu.
  • Odpowiedz
@kishibashi Widać, że jesteś prostym chłopkiem kmiotkiem, którego nawet czytanie ze zrozumieniem przerosło. Piszesz, że nikt nie jest w stanie zamknąć tej #!$%@?. Nie wiem czy masz świadomość ale napisałem do Ciebie żebyś zamknął #!$%@?, a Ty mi odpisujesz, że jest otwarta dla wszystkich - jestem pełen podziwu dla Twojej gościnności. Cytując "nawet gdybyśmy byli kolegami" - muszę Cię przeprosić ale chyba nie myślisz, że mógłbym zadawać się z jakimś paziem.

Co
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcineusz: ale się rozpisałeś, przestań się mazać. Doskonale czytam ze zrozumieniem, dlatego gdy poprosiłeś żebym zamknął #!$%@?ę, domyśliłem się, że chodzi o Twoją starą. Choć zadanie mnie przerosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz