Wpis z mikrobloga

Jakiej firmy #plisy dzień-noc do sypialni? Zależy mi na efekcie (0 zasłonięcia /zasłonięcie jak firanka (widać rozmyte postaci) / full black out). Raczej potrzebuje na wymiar, bo mam chyba dość niestandardowy rozmiar okna. Jestem z #warszawa
Widzę, że w niektórych firmach można zamówić tylko z montażem, czemu tak? Montaż tego to przecież nic super trudnego
#rolety #dom #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
To dobra cena. Na allegro kupisz zdecydowanie taniej niż w sklepie stacjonarnym, ponieważ sklepy stacjonarne mają dużo wyższe koszty prowadzenia działalności i przez to funkcjonują na wyższych marżach. Montaż tych plis jest banalnie prosty, jeśli miałbyś pytania chętnie pomogę. Odnośnie tego jakiej firmy - w Polsce są dwaj główni systemodawcy plis (Cosimo i Anwis) i wszyscy producenci kupują od nich komponenty i składają w gotowy produkt który dostarczają do firmy jak nasza
GERDS - To dobra cena. Na allegro kupisz zdecydowanie taniej niż w sklepie stacjonarn...
  • Odpowiedz
@GERDS: a powiecie może jak z takimi roletami przy dzielonym oknie? w sypialni mam takie okno ze na środku jest część otwieralna, a po bokach (tak połowa szerokości okna otweiralnego) sa nieruchome szyby. nie widze w necie zdjec z dzielonymi oknami
  • Odpowiedz
@daczka92
Rozbije to na czynniki, ponieważ nie wiem jaki chcesz montaż.
A) Montaż bezinwazyjny za pomocą uchwytów na ramę okna
-odpada bo masz dwie części ze szkleniem stałym (bez skrzydła o które możesz zaczepić uchwyty) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
B) Montaż inwazyjny za pomocą wkręcanych ,,bucików / uchwytów" w przestrzenie pomiędzy listwami przyszybowymi
-Na szerokość zmierz wymiar pomiędzy uszczelkami widocznymi przy krawędzi szyby.
-Na wysokość zmierz wymiar od
  • Odpowiedz