Wpis z mikrobloga

  • 9
@Pit1337 tylko, że dieta tramalowa jest permanentna - a próba zmiany tej diety po 2 latach wymaga PhD z dyplomacji w stosunkach z samym sobą (,)

Ja już pomijam, że jak zaczynałem zażywać to po tramadolu (wtedy koło 250 mg, piękne czasy) plecy bolały mnie bez zmian, ale zupełnie mnie to już nie obchodziło - ot, coś tam w tle dało się wyczuć, ale było zacnie maskowane przez
  • Odpowiedz
  • 0
@Lstr a co masz z plecami że takie dawki bierzesz? Ostatnio zdarzyło mi się że plecy mnie tak bolały że wymiotować się chciało.
  • Odpowiedz
@Lstr: ja po tramalu mam całą masę skutków ubocznych, a jednym z najgorszych z nich jest spowolnienie perystaltyki jelit ( _)
Średnio taki tydzień w roku jestem na tramalodiecie (same here, kręgosłup i przepuklina międzykręgowa). Jak mnie złapie, to leżę i najczęściej raz w roku taki epizod odbywam. Współczuję mega życia na co dzień z bólem, trzymaj się tam Mirek ()
  • Odpowiedz
  • 0
@frems zwichrowany kręgosłup przez siedzenie przed kompem po 18 godz dziennie od podstawówki do teraz (35 lvl) - a taka wysoka dawka wynika z tego, że tolerancja na tramadol (jak każdy opioid) dość szybko idzie w górę. Więc dla tego samego efektu musisz brać więcej, i jeszcze trochę, i voila 1000 mg.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pit1337
No tak, jak każde opio tak i tramadol sprawia, że po kilku miesiącach dwójkę robisz raz na 2 tygodnie, a odlanie się czasami trwa pół godziny (to akurat z czasem przechodzi). Tydzień jest w sam raz, bo dostajesz wszystkie najjaśniejsze chwilę, a zespołu odstawiennego nie uświadczysz - ot, może gorsze samopoczucie że 2 dni :)
Dzięki, również powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lstr: to ja brałem niegdyś 78mg i myślałem że to za dużo bo mi się spać chciało ale nie mogłem zasnąć, jak tyle brać wgl jest możliwe?
  • Odpowiedz
  • 1
@Foxbat górna dawka dobowa to 400 mg (2 tabletki po 200 mg).
Przy 100 mg będziesz miał problemy z zasypianiem, przy 200 mg również będziesz je miał, ale zacznie ci to mniej przeszkadzać, a przy 400 mg będzie ci tak miło, przyjemnie i komfortowo, że będziesz cieszył się, że nie chce ci się spać, bo szkoda by było przespać raki błogostan :)

Problemy z zasypianiem mijają jakoś po 3-4 tygodniach, potem zasypia
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nikaraguanczyk: brałem po 100-150 ale mnie to nie jarało i powoli ucinałem dawkę bo wiedziałem właśnie czym to się skończy. Ale niegdyś jak po operacji mi dawali bezmyślnie to miałem niezły zjazd i było ciężko. Teraz mnie to nie ciągnie. Może doretta bo to brałem niedawo ma coś w składzie do zapobiegania zjazdom albo coś.
  • Odpowiedz