Wpis z mikrobloga

@ScarySlender: o #!$%@?łe, ktoś ogląda z odtworzenia, nie spodziewałem się, to pardon xD

Ja już czekam jak mi jeszcze ta kolejka #!$%@? bo pierwsze wyniki i kontuzje już się świetnie zapowiadają xD
  • Odpowiedz
@ScarySlender: aa taki #!$%@? z tą kolejką panu powiem

- wywaliłem przed kolejką Alvareza i wziąłem Isaka, nie dość że Alvarez 13 punktów to Isak z kontuzją xD
- Trent znowu wchodzi z ławy na 20 minut…
-… przez co nie wejdzie mi z ławki McTominay który właśnie zapakował bramę Wilkom
- w dodatku przed deadlinem głowiłem się czy na bramkę Leno czy Areola - w końcu zdecydowałem że jednak Areola
  • Odpowiedz
  • 0
@vinmcqueen
Sensowny ruch, trudno
No to z trentem można sie było spodziewać

Za dużo szczescia gra role w tej grze mogliby to jakos zredukowac

Ja tez jestem #!$%@? bo taki masterclass odwalony C joty i danie palmera na ławke, trent out for debrujne, każdy attacker poza pedro z zwrotem a i tak poszłem w góre tysiąc miejsc xd
  • Odpowiedz
@ScarySlender: apropos szczęścia, #!$%@? Brantwhite na ławie musiał #!$%@?ć bramkę na 2:2 i skończy kolejkę z 8 punktami za to dałny z Newcastle dali sobie wsadzić 4 Luton xD #!$%@? jeszcze niech Watkins się zesra na Sheffield bo czemu nie a Solanke zaliczy hattricka xD czekam na to
  • Odpowiedz
@ScarySlender: dobra, 1:1 Arsenał LFC i tylko Saka z punktami, kończcie ten mecz xD

Jak tak dalej pójdzie to może być moja najlepsza kolejka pod kątem miejsca w danym GW. Jak dojdą bonusy to będzie 77 a jeszcze Haaland i KDB w grze. Moje marudzenie wreszcie się opłaciło xD
  • Odpowiedz