Wpis z mikrobloga

Jestem po 3 odcinkach i jak dla mnie nuda straszna. Pomijam już samo woke, nic nie wnoszące wątki lesbijskie itd. przyzwyczaiłem się już do takich zabiegów, takie niestety nastały czasy że będzie teraz dużo takich treści ale do tej pory jest naprawdę słabo.
W ogóle nie może mnie wciągnąć główny wątek morderstwa, paranormalne wątki kompletnie do mnie nie trafiły, jak dla mnie w ogóle nie pasują do marki True Detective.
Trzeci odcinek to myślę że można by go skrócić do 20 minut bo było w nim mnóstwo niepotrzebnych wypełniaczy.
Jedyne plusy to miejsce akcji czyli mroźna Alaska i czas akcji czyli noc polarna.
Gra aktorska również ujdzie ale ta ciemna policjantka to drewno straszliwe, odstaje i to mocno od Jodie Foster.
Obejrzę całość ale tylko bardziej z kronikarskiego obowiązku ale coś czuję że mocno się zawiodę na finale.
#truedetective #detektyw #hbo #hbomax
  • 6
  • Odpowiedz
@derek25 jedyny plus tej serii to Jodie Foster a potem długo długo nic. Te paranormalne wątki to nieporozumienie, kompletnie nie czuje klimatu poprzednich sezonów. Zapowiada się dno i metr mułu
  • Odpowiedz