Wpis z mikrobloga

Hejo. Mam taką przekminę i nie wiem jak się zachować w mojej sytuacji.
Mam jedną pracę która ostatnio nie daje mi satysfakcji - tematy z czapy (często wykraczające poza zakres obowiązków / ustalenia), praca praktycznie na 3 płaszczyznach jednocześnie (tu marketing, tu it, tu PR, a tu tematy analityczne). Ostatnio atmosfera nie jest kolorowa, ale dużą zaletą był fakt że jest to 100% remote, ale zostało to zmienione z moim przeniesieniem do innego działu (mój został rozwiązany bez zatrudnienia nikogo innego, a więc naturalnie obowiązki kilku osób spadły na mnie+jedną osobę która nie orientuje się w tych tematach). Wysłałem kilka cv, lecz kwoty jakie aktualnie są mi oferowane niestety są poniżej moich oczekiwań. Głównie pracowałem w firmach do 100-150 osób. Nie wiem co ze sobą zrobić - aktualnie czuję się bardzo niekomfortowo w tej firmie, ale też nie chciałbym szukać pracy kilka miesięcy.
Może jesteście w stanie coś doradzić?

#pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
aktualnie czuję się bardzo niekomfortowo w tej firmie, ale też nie chciałbym szukać pracy kilka miesięcy.


@neffwt: nie ma tu dobrej rady- szukaj dalej cierpliwie, nie rzucaj aktualnej bez pewności zatrudnienia w nowym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: Rzeczywiście jest to dobry plan, jedynie co mnie jeszcze jakoś wstrzymuje że lądują na mnie duże projekty i nie wiem czy psychicznie będę potrafił rzucić papierem w bardzo kluczowym momencie dla tej firmy xD Wiem że jestem areczkiem xD
  • Odpowiedz
czy psychicznie będę potrafił rzucić papierem w bardzo kluczowym momencie dla tej firmy xD


@neffwt: będziesz, jak oferta z drugiej firmy będzie odpowiednio dobra. Pamiętaj, w biznesie bez sentymentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz