Wpis z mikrobloga

O #!$%@? xd przecież ten goebbelsowski śmieć nie jest dziennikarzem tylko partyjnym kundlem xd


Uspokoj się szmatecki, bo cie srogo poniosło.


Nie nazywaj tych pisowskich lumpów dziennikarzami, bo oni nie mają z nimi nic wspólnego.


Kwicz jeszcze. Muzyka dla uszu.


@adenozyna0088: Co za poziom, kto to plusuje?

Dobrosz - Oracz też nie jest dziennikarzem, tylko partyjnym cynglem.

@Gluptaki: Gdzie #!$%@?łem się do wyglądu lub rodziny?
  • Odpowiedz
@EvilToy: nie będę wymieniał jego grzechów bo raz że nie zyje a dwa że każdy ma swoje grzechy. Mogę Ci tylko powiedzieć że pracował jako inż budownictwa i mocno gardził komuchami.
@Einstein_z_wypoku nie wiem czy handluje dragami, prawdopodobnie nie co nie zmienia faktu że facet jest autentycznym dzbanem.
@zmarnowany_czas jeśli chcesz mi powiedzieć w ten sposób, że Justyna jest bardzo daleko od poglądów ojca to dlaczego pracowała w wyborczej? Gdyby pracowała
  • Odpowiedz
@M4rcinS dzieje się dokładnie to co 8 lat temu, czyli Tusk zły, a wy PiS macie pozwolenie na odbudowanie Polski po tej ruinie którą zafundowało nam po. A potem był płacz bo się rozbestwili. Ty i reszta fajnopolakoof robicie dokładnie to samo, zawierzacie koalicji obecnej na pacierz że są krystaliczni, a bardzo #!$%@? nie są bo pamięta się ich stare dzieje. Więc nie patrz ślepo ty i każdy jeden na Jezuskowego Tuska
  • Odpowiedz