Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę, jak dzisiaj jest już luźno na drogach, to dla mnie dzieciaki mogły by mieć ferie 365 dni w roku...

...a tak na poważnie, to Rzeszów potrzebuje lepszego zbiorkomu (i najlepiej darmowego dla gówniaków, żeby ich rodzice nie musieli dokładać się do korków odwożąc pociechy do szkół)

#rzeszow
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@kekacz: To bardzo dobrze, ale nie zmienia to faktu, że zbiorkom w Rzeszowie jest niewydolny i przy obecnej liczbie mieszkańców opieranie go wyłącznie na busach jest tragedią jakąś okrutną.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: dodasz metro, samoloty, tramwaje, hulajnogi, rowery itp, miejsca bedzie mniej bo na wszyskto trzeba wydzielic pasy, sygnalizacje, stacje itp a na koncu sie okaze ze korki sa takie same bo przeciez brajanek nie bedzie z plebsem jezdzil na joge i zwyczajnie sa to ludzie ktorzy niezaleznie od stanu komunikacji beda wozic dzieci
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jaqqu7 jest darmowy zbiórkom dla dzieci, ale nawet jakby mi dopłacali to nie zmienię wygodnego auta z ulubioną temperaturą i zapachem na za gorący lub za zimny i śmierdzący zbiorkom
  • Odpowiedz
@Jadowityssak sprobuj dojechać autobusem z któregokolwiek przedmiescia w Rzeszowie innego niż Zalesie czy Miłocin autobusem do centrum xD Komunikacja miejska w Rzeszowie to jest dramat...
Mam darmowe autobusy jako krwiodawca i ze zniżki korzystam raz na rok, żeby przekonać się że nic się nie zmieniło xD
  • Odpowiedz
@Wyszynkowski: wiem bo dojeżdżam do roboty do Jasionki, co prawda teraz trochę się poprawiło i puścili więcej autobusów na weekend (w 2022 dojechać w weekend do Jasionki na 6 rano to był jakiś dramat i nieporozumienie). Mimo to nadal tłocznie xd
  • Odpowiedz
@Jadowityssak:

a mentalność ludzi.Bo przecież nie po to kupili nowego suva z salonu, żeby teraz ich pociecha miała się tłuc autobusem wraz z innym plebsem.


pełna zgoda, ja jestem przykładem takiej mentalności
nie po to mam nogi żeby 15min marznąć na przystanku, 10min jechać autobusem i potem jeszcze z buta 5min do domu jak mogę od razu poświęcić te 20min na dojście do mieszkania
nie po to mam rower żeby jechać
  • Odpowiedz