Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w byciu doradcą klienta w markecie budowlanym?

Zerowa premia/dodatek za sprzedaż towaru, możesz zrobić 100k sam na dziale a jedyne co dostaniesz to uścisk ręki kierownika. Najważniejsze są karty lojalnościowe, je MUSIMY zakładać bo inaczej możesz pomarzyć o podwyżce. Dokładnie tak jak myślisz, nie jest ważne ile sklep dzięki tobie zarobi tylko ile osób naciągniesz na kartę.

Chyba czas szukać roboty jako jakiś przedstawiciel czy doradca klienta w salonie samochodowym, przynajmniej tam docenią sprzedaż.
#zalesie #pracbaza #gownowpis
maikeleleq - Wiecie co jest najgorsze w byciu doradcą klienta w markecie budowlanym? ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 41
@maikeleleq: Przypomina mi się ta scena :D
https://www.youtube.com/watch?v=IEhHEOIYgMY
ale tak poważnie to masz rację. Powinien być wypracowany mechanizm docenienia takich zaangażowanych pracowników, bo często to jest sukces jak ci ktoś w ogóle nie #!$%@? jak masz pytanie a co dopiero doradzi xD. Choć oczywiście, szczególnie w elektromarketach sprzedawca to powinien być ostatni człowiek którego pytasz o radę, bo ci opchnie to co mu na magazynie zalega. Myślę, że w budowlance jest
@SwiatWedlugAndrzeja wtedy każdy doradca miałby podobne wyniki w dłuższym okresie czasu i biorąc poprawkę na działy.
"Dobry" doradca może namówić klienta na droższy produkt, zakup dodatkowych akcesoriów. Będzie szybszy tam gdzie obsługa jest konieczna, obsłuży więcej klientów. Jeśli będzie gadatliwy to znajdą się stali klienci którzy będą wybierać akurat ten market ze względu na sympatię do niego.
zerowa premia/dodatek za sprzedaż towaru, możesz zrobić 100k sam na dziale a jedyne co dostaniesz to uścisk ręki kierownika.


@maikeleleq: Dzięki temu do marketu budowlanego można wejść jak człowiek, podtykać, pooglądać i nikt Ci dupy nie zawraca bo nie macie płacone premii za sprzedaż. Z mojego punktu widzenia niestety same plusy. Do elektro marketów wchodzę tylko jak naprawdę muszę bo wiem że zostanę napadnięty przez sprzedawców próbujących wcisnąć mi ubezpieczenie do
@maikeleleq no i zajebiście bo nie ma nic gorszego niż naganiacze w sklepach w których są premiowani od sprzedaży.

Przychodzę do takiej Castoramy po kołki, pytam pana gdzie mogę je znaleźć ewentualnie które są lepsze, biorę same kołki i wychodzę.
Nikt mnie nie nie nagania na super premium galwanizowane złote kołki i na dodatek agregat prądotwórczy z promocji.
@maikeleleq:

Najważniejsze są karty lojalnościowe, je MUSIMY zakładać bo inaczej możesz pomarzyć o podwyżce


To juz wiem dlaczego pracownik w juli sie na mnie obrazil, bo nie chcialem zakladac tego shitu xD