Wpis z mikrobloga

  • 26
ja jestem usatysfakcjonowany igrzyskami i kwikiem pisowców, a ta lista może poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: no tak, co tak gospodarka i ludzie, niech czekaja - ważne że jadą po pisie i robią show ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 76
@ArnoldZboczek myślę że to bezcelowe, ale spróbuję.

100 konkretów przedstawiła platforma. Jak wiesz platforma nie rządzi samodzielnie, a z dwoma innymi formacjami jak trzecia droga i lewica. Każdy kto ma łeb nie tylko do jedzenia wie, że jakiś konkret z listy PO, na który nie zgadza się koalicjant nie wejdzie raczej w życie w pierwotnej formie. Kapujesz?
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek największym problemem pisu było to,że spękania obietnice czym rozwalił cały ustrój państwa.

Tusk robi wszystko wolniej (brak prezydenta) ale sam kierunek zmian jest poprawny. Po 8 latach reżimu jestem w stanie wytrzymać jeszcze 1,5 roku na większe zmiany.
  • Odpowiedz
@mentari: podczas expose mówił o tym, że będzie te 100 konkretów mimo wszystko realizował, stąd pojawienie się stron i grafik rozliczających go z tej obietnicy. Nie mogę znaleźć teraz fragmentu, ale pamiętam, że to mowił, bo oglądałem :)
  • Odpowiedz
Na półmetku jest w pytę.


@ArnoldZboczek: kurde, cały czas myślałem że mój nominant Hołownia współtworzy rząd, a ty twierdzisz że tusk rządzi samodzielnie, podzielisz się prawdziwymi wynikami wyborów?
  • Odpowiedz