Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: tymczasem gość, który napisał takie arcydzieła jak Abbey Road:

The mood is right
The spirits up
We're here tonight
And that's enough

Simply having a wonderful Christmas time
Simply having a wonderful Christmas time


Podpisanie kontraktu z wytwórnią to pakt z diabłem odzierający cię z resztek godności
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Najorsze u niej jest właśnie to, że najlepsze płyty nagrywała z wytwórnią, a ta ostatnia, która miała być w100% jej jest najgorszym, popowym gniotem dla nastolatek. "Wiem, że cie w koncu rzuci (...), a ja bede sie smiać" - no błagam ()
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: akurat pierwsza płyta miała kilka fajnych utworów, jak malinowy chruśniak i kundel bury. Zawiałow o ile dobrze pamiętam chwaliła się, że wybiła się tylko dzięki swojej ciężkiej pracy bez sponsorów itp. Po gównie, które teraz produkuje śmiało mogę stwierdzić, że w końcu dała d jednemu i drugiemu, żeby hajs się zgadzał, czym rozpoczęła typowy cykl polskiej piosenkarki jak kiedyś Brodka, Lisowska, Cleo, Margaret itd.
  • Odpowiedz
  • 11
@DrakkainenV nic się nie odkleiło. Muzyki z pazurem słuchasz Ty i 5 innych osób, a kolejka do pop-sieczki z radia i głównych playlist spotifya jest dłuuuuga. A jak jest długa to i jest kasa
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: Bo wiadomo, że jak ktoś zmienił styl to go trzeba #!$%@?ć za to xD Co komu do tego. Śpiewa, słuchają jej miliony, hajs się zgadza ale się muszą wykopki zesrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@DrakkainenV #!$%@? tam ona może, to decyduje wydawca, menadżer.
Mam mega bekę z tej piosenki do filmu Kawulskiego, coś tam w naszej bajce. To tak jakby męskie granie zrobili w ziemie. 1:1 ta sama wytwórnia, skład, tylko brak logo
  • Odpowiedz