Wpis z mikrobloga

@The_Rainman: z jednej strony tak, ale z drugiej teraz niby lepsza era, już mają najwięcej playoffowych touchdowns w historii.

No ale tego Janikowskiego też by się pooglądało xd nawet jakby za dużo go nie było to fajny akcent xd
@Wojt_ASR_: 90% osób które jara się piłką nożną jarałoby się NFL gdyby tylko dały szansę temu sportowi. Z drugiej strony jeśli już wiesz coś o NFL to piłka nożna nudzi jak cholera swoim softness i ubogą taktyka i brakiem jakichkolwiek statystyk i dynamiki
@Jrv20: Coś co w nfl najbardziej przeszkadza to te przerwy (chociaż mecze RS można sobie z odtworzenia oglądać),, no ale tak jak piszesz. Tutaj każde posiadanie jest emocjonujące (no może pomijając garbage time),a w kopanej to niestety często się zdarza, że przez półtorej godziny masz dosłownie kilka emocjonujących akcji (a co gorsza to często te mecze pomiędzy drużynami z topu są najnudniejsze, zdecydowanie najmniej tam się dzieje). Tutaj nawet jak takie
@Wojt_ASR_: no tak ale te przerwy to nie wiem mi nie przeszkadzają i to jest tylko 40 sekund + zmiana ofensywy i Obrony czyli 2 minuty. Idealny czas na zobaczenie Twittera/podlanie kwiatków/zrobienie czegokolwiek. Trzeba tylko się tego nauczyć
@Jrv20: non stop reklamy xD tam nie ma gry tylko przerwy od reklam XD ale to jest nudne jedno podanie i koniec akcji xD ile się nasłuchałem, chociaż chyba 2-3 się trochę wkręciło
@Wojt_ASR_: dokładnie - obwiniam za to baranów typu skip Bayless i ESPN.
Jeśli drużyna wygra to QB jest goated.
Jeśli przegra to zaraz płacz, że źli skrzydłowi, słaby tackle, szyny były złe itd.
@Wojt_ASR_: Tam przy fumble Jacksona to akcje zepsuł mu Left Tackle bo odpuścił zawodnika jak jakiś licealista ale to jest po części to o czym mówimy, wszystko pójdzie na Jacksona mimo, że dostał w rękę od blind side rushera.
@Jrv20:

Z drugiej strony jeśli już wiesz coś o NFL to piłka nożna nudzi jak cholera swoim softness i ubogą taktyka i brakiem jakichkolwiek statystyk i dynamiki

Nah, wciąż się git ogląda. Uwielbiam oba sporty i ciężko mi się z tym zgodzić, bo oba mogą być na swój sposób świetne i ciekawe do wgłębienia się, tak jak i inne sporty.
Taktyka może i jest nieco uboższa, ale w nożnej też możesz
@Jrv20 można oglądać oba sporty. Mi się ogląda piłkę nożną lepiej od NFL, chyba przez reklamy, a więcej zabawy daje gra w futbol amerykański.
Najlepiej kochać oba sporty