Wpis z mikrobloga

#tvpis #tvpinfo #bekazpisu #sejm

Nie wiem jak wy, ale ja ciesze sie, ze znowu wośp jest obecny w publicznej telewizji. Powróciła normalność. Owsiaka można lubić, albo i nie, ale przyznacie, że przez te 8 ostatnich lat Polska była smutnym jak pi*zda krajem
  • 17
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Harven Wczoraj mógł być regulaminowy. Sylwetka nie jest codziennie idealnie taka sama (np. Przez różny poziom nawodnienia) I milimetr w tą czy w tamtą może spowodwac dyskwalifikacje.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja ciesze sie, ze znowu wośp jest obecny w publicznej telewizji.


@Harven: a ja nie. Bo czas w publicznej tv tez kosztuje na wszystkich. Tak samo tvp jak i inne publiczne instutucje nie powinny sie za free w to angazowac. Prywatni niech robia co chca
  • Odpowiedz
@Harven:

przyznacie, że przez te 8 ostatnich lat Polska była smutnym jak pi*zda krajem


nie powiedziałbym, śmiesznie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
spójrz na wykres zbiórek WOŚP. Bez PiS i wpisania się WOŚP w wojne polsko-polską to by ta inicjatywa się toczyła dalej bez rewelacji. Tak to TVN i wszyscy antypisowcy się rzucili wspierać WOŚP


@robert_malkowicz: kiedys tak nie bylo :) zanim pis zaczal dzielic polakow wośp byl wszedzie, w publicznej telewizji, w prywatnych. no ale kaczorowi nie spodobalo sie ze owsiak nie bezdie mu lizal dupy, TAK NIE MOZE BYC. i nagle
  • Odpowiedz