Wpis z mikrobloga

Sony woli walić remakami gier które ich nie potrzebują, a takie perełki z ps3 leżą i sony ma je w dupie, np. jak chce zagrać w motorstorm to nadal muszę odpalać stare ps3 bo nie ma innej możliwości, nawet na emulatorze ta gra działa średnio na moim kompie. A pamiętam jak ją kiedyś odpalałem pierwszy raz i jakie zrobiła na mnie wrażenie grafiką, fizyką i trasami. Chyba jedna z moich top gier wyścigowych jakie grałem i nie wiem czy istnieje coś podobnego.
#ps5 #ps4 #ps3 #gry
423frewq4f23 - Sony woli walić remakami gier które ich nie potrzebują, a takie perełk...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 12
@423frewq4f23: motorstorm przynajmniej odpalisz na ps3, a taki burnout 3 i 4 to na PS2 lub xboxach (takedown działa na x360, a revenge pójdzie na wstecznej kompatybilności na nowszych) ehhhh


@nitefiend: ps3 było fajne bo miało wsteczną kompatybilność z psx i na początku z ps2. Po przeróbce dalej da się odpalać niektóre gry z ps2 więc jest to w sumie przydatna konsola nawet dzisiaj. Mając ją i ps5 można ograć
:) Niestety na ps3 jest też sporo ciekawych, bardziej "egzotycznych" gier


@nitefiend: a to wiem, mnie samego od zagrania kiedyś w nier gestalt powstrzymywała cena która oscylowała w okolicach 300-400 zł do czasu aż zrobili w końcu reprint wersji pudełkowych i wersje na pc.
@423frewq4f23: eh stare dobre czasy :), teraz w dobie firm takich jak limited run games to ceny za "byle co" na płycie osiągaja po 300zl, np quake, turok, nie mowiąc już o małych nakładach i konieczności pośpiechu w zamawianiu, bo ceny z drugiej ręki potrafią zabić.
Ot np. niedawno wpadło mi w oko, ze na ps4 wyszło w limitowanej ilości Guns, Gore & Cannoli 1 i 2. No super ale nie