Wpis z mikrobloga

#wosp #bekazprawactwa #bekazpodludzi #bekazkonfederacji

Wiecie co prawackie dzbany robią kiedy nie mogą zaatakować WOŚP bezpośrednio ponieważ wiedzą że nie ma ŻADNYCH argumentów i dowodów na ich wysrywy? Atakuję poprzez proxy uderzając w mizoginistyczne tony incelskiej grupy wykopu xD

Bo tylko w ten sposób coś się może przyklei.

Że już nie wspomnę że sugerowanie że osoby z tych dwóch grup to te same osoby to fest robienie ku*wy z logiki i on dobrze o tym wie, dlatego usunął moje wpisy xD

Jako że ten dzban mnie dodał na czarną to muszę tak.

@L3stko - piękna cenzura wolnościowy mongole :*
JuliuszSlowacki - #wosp #bekazprawactwa #bekazpodludzi #bekazkonfederacji

Wiecie co ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-28 o 12.58.53

Pobierz
  • 12
@JuliuszSlowacki: o, Lestko. Typ mnie zablokował, bo zapytałem o grzecznie o źródło jego rewelacji w jednym z jego wpisów.
Ale jako, że wykop przeglądam kilka lat, to jakoś bardzo zaskoczony nie byłem działaniem tego użytkownika.
Bo wolność słowa, wolność słowa, a UE zła, bo che walczyć z mową nienawiści. No chyba, że trzeba zablokować usera, który przebija jego bańkę informacyjną, to wtedy ***** wolność słowa xD

A WOŚP go boli bo:
nie promować patologii. Ale to chyba jednak trochę przerasta twoje umiejętności intelektualne.


@JuliuszSlowacki:

No rozumiem, że nie masz argumentu. Otóż nie promuję patologii. Obserwuje ją sobie. Podobnie jak inne osoby, które mają na to ochotę na tych tagach. Nawet więcej, często działania osób z tych tagów prowadzą do ograniczania promowania patologii na zewnątrz. Wiem, że to rozumiesz, ale próbujesz mi desperacko #!$%@?ć na jakimkolwiek polu xD

a znalezienie jakichkolwiek sensownych argumentów....
@BombaskaEskadraLotnicza: Jesteś zwykłym pastuchem który próbuje sobie wmówić że jest jakimś wyjątkowym intelektualistą, co dość dobrze było już widać w pierwszym komentarzu jaki wysrałeś (nie wspominając że sam fakt że odpisałeś jest wyraźnym sygnałem że poczułeś się w jakiś sposób dotknięty xD). Ty nie obserwujesz patologii, ty jesteś zwyczajnie jej częścią i żadne #!$%@? że tak nie jest tego nie zmieni. Taki twój obraz i wyjątkowo gardzę takimi prostakami:
JuliuszSlowacki - @BombaskaEskadraLotnicza: Jesteś zwykłym pastuchem który próbuje so...

źródło: OR3tvKT8gqyySTuAFXyHZAajZSx17_LTs8SGM7m1_J8

Pobierz
@JuliuszSlowacki: Cały czas przypisujesz mi jakieś przymioty, których nie mam, ale dzięki temu możesz mnie nienawidzić. To żałosne, że musisz tak się zachowywać xD Tak, wklej mi mema o freethinkerze, to będziesz miał rację. Widziałem tutaj ten zabieg już milion razy,

Ale, idąc twoją pseudo logiką...

Jeżeli ja komentuję i cisnę patologię na tagu famemma, to znaczy, że cisnąć konfiarzy i pisowców też ich "promujesz" i jesteś ich elektoratem?

xD
Tak, wklej mi mema o freethinkerze, to będziesz miał rację. Widziałem tutaj ten zabieg już milion razy,


@BombaskaEskadraLotnicza: Absolutnie mnie to nie dziwi, sądząc po tym jakie gówno postujesz xD

Jeżeli ja komentuję i cisnę patologię na tagu famemma, to znaczy, że cisnąć konfiarzy i pisowców też ich "promujesz" i jesteś ich elektoratem?


Fajnie że stawiasz komentowanie i "ciśnięcie" (tak sobie to nazywaj, tak samo moja babcia "ciśnie" telenowele które namiętnie
sądząc po tym jakie gówno postujesz xD


@JuliuszSlowacki: To jest właśnie myślenie życzeniowe takich osób jak ty. Zero argumentu, za to nazywasz coś gównem, więc na pewno tak jest i już. Jak dziecko xD

Fajnie że stawiasz komentowanie i "ciśnięcie" (tak sobie to nazywaj, tak samo moja babcia "ciśnie" telenowele które namiętnie ogląda i widzę tutaj analogię) to jest dokładnie to samo co moje komentarze na temat konfederusków xD.


Myślenie życzeniowe