Wpis z mikrobloga

Joanna Mucha wiceminister edukacji w radio zet powiedziała, że niektórym dzieciom nikt nie pomaga w odrabianiu prac domowych, więc prace domowe trzeba całkiem zlikwidować i sprawa załatwiona. Równanie w dół.
Szparagi w Niemczech już czekają na to pokolenie.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bekazlewactwa #4konserwy #heheszki
uncles - Joanna Mucha wiceminister edukacji w radio zet powiedziała, że niektórym dzi...

źródło: temp_file5989649753571750638

Pobierz
  • 80
raczej chciałeś napisać, że zadawanie prac domowych to równanie w dół, bo debil nie rozumie na lekcji i musi powtarzać w domu.


@GeDox Wyjąwszy jakichś sawantów czy osób z doskonałą pamięcią, to nie ma takich uczniów, którzy żeby dobrze solidnie materiał nie muszą go powtórzyć w domu. Taka biologia to zwykła pamięciówka, nauczyciel nie ma co tam za bardzo tłumaczyć, tylko musisz się po prostu nauczyć na pamięć, na czym polega cykl
oks, a po co mi to? Nie wiem co to i nigdy nie było mi potrzebne.


@GeDox Wszystko jedno - równie dobrze możesz podstawić pod to tabliczkę mnożenia, przypadki w języku polskim i slowictwo w jezyku angielskim. Nie rozmawiamy o sensowności programu nauczania, tylko o sposobie nauki. Wyjaśniam Ci, że niemal nie ma ludzi, którzy opanują materiał tylko po lekcji. Nie nauczysz się języka obcego bez powtórek.
Wszystko jedno - równie dobrze możesz podstawić pod to tabliczkę mnożenia, przypadki w języku polskim i slowictwo w jezyku angielskim. Nie rozmawiamy o sensowności programu nauczania, tylko o sposobie nauki. Wyjaśniam Ci, że niemal nie ma ludzi, którzy opanują materiał tylko po lekcji. Nie nauczysz się języka obcego bez powtórek.


@BenAli: nauka na pamięć toxnie stricte praca domowa. Jestem przeciwny pisaniu wypracowania "dlaczego słowacki wielkim poeta był" albo rozrysowywanie ekspresji genów.
@Strahl: Prace domowe to doskonała szkoła życia - można się nauczyć że nie ma sensu ich robić i warto poświęcać czas na coś innego, na przykład głębszą naukę wybranych przedmiotów. Nie da się nauczyć na wszystko i przeczytać do tego wszystkich lektur.
@uncles myślę, że wywalenie zadań domowych to same plusy :) ja mam zamiar przyłożyć się do wychowania i nauki swojego dziecka, więc..
1+ Moje dziecko będzie miało lżej wchodząc na rynek pracy przy tej ilość dzbanów które powstaną :)
2+ jak będę już w wieku gdzieś koło 50-60 będę miał mniejszą konkurencję, jestem techniczny a wiadomo z wiekiem człowiek niedołężnieje ;)
3+ potrzeba nam więcej głupszych ludzi, jesteśmy montownią Europy, jesteśmy ich
@uuugg: A ja znam wiele co odrabiał i teraz pracują za minimalną

CO TO ZA #!$%@? ARGUMENTACJA Z DUPY. Prace domowe to oznaka tego, że nauczyciel nie uczył na zajęciach i spychał swoją niekompetencję na innych.
prace domowe trzeba całkiem zlikwidować i sprawa załatwiona. Równanie w dół.

Szparagi w Niemczech już czekają na to pokolenie.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@uncles: no #!$%@?, bo zadania domowe będą miałe wpływ na edukacjęXDDDD. Co za zakuty łeb o ja #!$%@?
jak widać tobie pomogły, bo masz bordoXD


@d4wid: uwielbiam dyskusję z tobą, niezawodnie za każdym razem pokazujesz jakim dnem intelektualnym jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie można znaleźć jednego twojego wpisu w którym zachowywałbyś się jak istota rozumna.
@d4wid: uwielbiam dyskusję z tobą, niezawodnie za każdym razem pokazujesz jakim dnem intelektualnym jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie można znaleźć jednego twojego wpisu w którym zachowywałbyś się jak istota rozumna.


@OlFunkyBastard: spermiarz gadający o byciu dnem intelektualnym, pal wroty przegrywie
@d4wid: przegrywie? Dobre sobie. Czym w życiu może zajmować się taki intelektualne dno jak ty? Siedzisz na zasiłku? Pracujesz w jakiejś fabryce smrodu? W najlepszym wypadku jesteś ochroniarzem. Przegrywa poszukaj patusie w lustrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)