Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W 3 miesiące, mieszkania które obserwuje podrożały o 2k za metr. Z tego stresu nie moglem dzisiaj spać i pisze ten wpis o 6 rano w niedzielę. W 3 miesiące o 2k. Czy ja co 3 miesiące dostaje awans o +16%?

Jestem osobą racjonalna co kocha swoich rodziców, mam żonę, wynajmujemy małe mieszkanie, mamy pracę. Ogólnie jest ok ale nie stać nas na najnormalniejsze mieszkanie 60m a o 75m żeby mieć dziecko i nie dojeżdżać godziny to zapomnij.

Pociąg mi odjechał i nie mogę spać.

Nigdy nie sądziłem że to powiem ale mam nadzieję że ruscy #!$%@? atomowke gdzieś blisko granicy albo że będzie taka zapaść gospodarczą że wszystkie ssc wycofają się do Kazachstanu.

Jezu ile bym dał żeby takie krach 2007 trafił się w Polsce. Już mnie nic nie obchodzi. Zmarnowane zycie

#nieruchomosci #ekonomia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
Nigdy nie sądziłem że to powiem ale mam nadzieję że ruscy #!$%@? atomowke gdzieś blisko granicy albo że będzie taka zapaść gospodarczą że wszystkie ssc wycofają się do Kazachstanu.


@mirko_anonim: no i co wtedy? bedziesz bidokiem tak jak byłeś bo najwieksza bieda u ciebie to bieda umysłowa. Debil jesteś i tyle, trzeba było wskakiwać do pociągu to myślałeś że jesteś mądrzejszy. Nie jesteś, zostałeś z łapą w nocniku. Napisz do micka
@mirko_anonim: jaki lvl?
Jak nie ma hajsu na 70 m od dewelopera w green oxygen Sosnowiec plaza, to bierz takie na które cię stać. Pozniej kupisz inne.
@toczkignoju
@4mmc-enjoyer ale od was wieje poczuciem wyższości i jadem. To chyba rekompensata swoich kompleksów
Skąd wiecie jaka op mial sytuację życiową, patrzycie ze swojej perspektywy, nie pomagacie a tylko #!$%@?. Wincy życzliwości
@Sylwester_Zwalon: w momencie jak OP uciekał z zawodówki żeby #!$%@?ć się z ziomkami to normalny człowiek się kształcił, uczył, poświęcał czas na rozwój. Ludzie ciężko pracują żeby coś w życiu osiągnąć. Podpowiem, że kurs na wózek widłowy to nie jest #!$%@? żaden wyczyn. Nie każdemu należy się mieszkanie, nie każdy zasługuje żeby mieć własne lokum. Dla niedorajd i obiboków pozostaje wegetacja w obozie razem z ukrami, alkusami i innymi #!$%@?.
@4mmc-enjoyer: Nie zawsze ten wysiłek jakoś się zwraca. Mam znajomego inżyniera budownictwa, który dostaje mniej niż robotnicy, których nadzorował (teraz nie nadzoruje, bo poszedł do biura), i mniej także od tego gościa z wózków widłowych, a się uczył przez większość dotychczasowego życia.
@toczkignoju mieszkanie we Wrocławiu 55m^2, wyremontowane z przynajmniej jednym miejscem parkingowym to koszt > 1000000 zł. Teraz nawet jak masz wkład własny 200k to rata kredytu bedzie ponad 6-7k, 15k brutto na UOP to 10,5k netto. Czyli po opłaceniu raty zostaję ci 3,5k na rachunki, jedzenie i rate za samochód. Rzeczywiście bardzo łatwo kupić mieszkanie, wystarczy tylko zarabiać 20k brutto a nie jakieś smieszne 15k, ciekawe ile jest osób w tym kraju
@4mmc-enjoyer Ale wy jesteście odklejeni albo mieszkacie w jakieś wiosce zabitej dechami w Polsce B. Cena w Polsce A w mieście są takie że rata kredytu to 7k. Jak ktoś ma 15k brutto to może sobie najwyżej poparzyć na oferty na otodom i płakać. Jak ktoś zarabia 15k to zazwyczaj skończył więcej niż podstawkę a i tak w tym kraju jest bidokiem na wynajmie.