Wpis z mikrobloga

Witajcie, temat jest dosyć poważny i aktualny, dotyczy dzisiejszego wieczora.
Dziś przyjeżdża do mnie moja dziewczyna. Spotykam się z nią już trochę- ponad rok. Laska jest bardzo tolerancyjna i "normalna" nigdy nie mieliśmy spięcia. Ale problem jest poważny, dotyczy kupy.
Mianowicie zauważyłem że jak robię kupę u siebie w domu (głównie po ciemku) to zawsze zostaje taki ślad na ściance kibla... Coś jak autograf "Tu byłem". Mi to nie przeszkadza bo zmyje co jakiś czas i jolo, ale jak ktoś ma do mnie przyjechać/odwiedzić to kibel jest pierwszą rzeczą której się wstydzę bo jak to kupa na ściance? Obsarny typ,z resztą sam bym nie chciał zastać takiego widoku u kobiety z którą spędzam noc...

Ale do meritum. Problem polega na tym że jak jesteśmy u niej i tam sram to nie ma tego problemu, po prostu przycisk i śladu kupy nie ma.

Stąd pytanie, czy są kible które łapią kupę specjalnie/na złość, i takie które są bardziej kulturalne?

#niewiemjaktootagowac
  • 10
@onajegoaonja to jest uwsteczniona kupica choroba cywilizacyjna. Ostatnio rozprzestrzenia się w Europie a miała początki we wschodniej Rosji jeszcze jako kupica. Wtedy brak infrastruktury w obszarach zamieszkania ludności powodował ocieranie się ludzi tyłkiem o framugi drzwi w celu podtarcia no bo jak nie ma sklepów to nie ma gdzie kupić papieru. Teraz rosnąca liczba przypadków jest obserwowana nawet na obszarach miejskich z bogata infrastruktura natomiast chorzy zwykle pozostawiają ślady na muszli klozetowej
@onajegoaonja eh, to ja nie wiem, mam popsutą głowę ( ͡° ʖ̯ ͡°) btw. stawiasz takie straszne kloce że się ich boisz i musisz kupkać po ciemku? Jedyne wyjście to zapalić światło, zerkać w muszlę i przelecieć szczoto ( ͡° ʖ̯ ͡°)