Wpis z mikrobloga

@mszuriam: właśnie tak poznałęm Type o Negative. Tu na wykopie. Ktoś wrzucił nieotagowane, a ja sprawdziłem... a potem sprawdziłem całą dyskografię. A potem wersje koncertowe. A potem życiorysy zespołu.
I mam takie wrażenie, że im po prostu zabrakło reklamy w odpowiednim momencie by być bardziej rozpoznawalnymi i znanymi.
  • Odpowiedz
Type o Negative byli bardzo rozpoznawalni w czasach istnienia, ale dla dosc waskiej grupy odbiorcow.


@majk90: Racja, napisałem rozpoznawalnymi i znanymi a miałem na myśli ogólną sławę i rozpoznawalność, a nie w tej wąskiej grupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szokatnica @majk90 jprdle, 21 plusów u mn na liczniku. Piotrek był nie do podrobienia. I nie będzie. Ja Go poznałem dzięki BeKsińsKieMu. Dziękuję i Jemu i wszystkim. "* Polecam zainteresować się Janet jAne.
mszuriam - @Szokatnica @majk90 jprdle, 21 plusów u mn na liczniku. Piotrek był nie do...
  • Odpowiedz
ale dla dosc waskiej grupy odbiorcow.


@majk90: przecież to non stop w mtv leciało, love you to death okupowało listy przebojów. Powiedziałbym, że jeden z najbardziej znanych szerokiemu gronu zespołów, jeśli chodzi o taką muzykę.
  • Odpowiedz