Wpis z mikrobloga

Kurcze nie brałem grzybków od sierpnia bo byłem w związku. Niedawno ona mnie rzuciła (różnica charakterów) i powiem wam, że kurde tak cudownego wieczoru nie miałem od sierpnia ! Coś pięknego, trochę się bałem bad tripa, chociaż tylko 3g, ale spędziłem cudowny wieczór w zajebistym humorze, w pozytywnym patrzeniu na przyszłość. Przeanalizowałem ostatnie miesiące, miałem najlepszy humor trwający bite 5 godzin od ostatnich miesięcy. Jak to nie jest rozwiązanie na depresje i najlepszy antydepresant ever to ja nie wiem co może tym być. Grzybki to lekarstwo na dusze
#psylocybina #psylocybycontent #narkotykizawszespoko
  • 5
@Itjow16: Bardzo, jedyna "używka", która zamiast uwsteczniać pcha do przodu, rozwija, pomaga spojrzeć z innej perspektywy, motywuje do przemyśleń i zmierzeniem się ze swoimi problemami, działa cuda na depresje i obniżone samopoczucie (są na to badania naukowe, coraz więcej), a to wszystko w akompaniamencie cudownego humoru i pozytywnej myśli. Ale to też nie jest regułą, jak się za często bierze to potrafią stracić swoją moc. Czasami też potrafią inaczej zadziałać niż