Wpis z mikrobloga

cofnąłem sobie wystąpienie Jachiry z przed prawie 5 h i trochę beczka gdy mówi o partii zera jako o nowotworze złą który toczy polske... Ciekawe czy Klaudusia wie że ziobro ma raka krtani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obawiam się że dobór słów nieprzypadkowy :)
#sejm
  • 8
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: ja to cos dalej nie moge uwierzyc w to zrządzenie losu ze akurat teraz mu to wyszlo, akurat chwile po #!$%@? wyborach, akurat chwilę po urealnieniu obietnic rozliczenia poprzednikow przez koalicje... coz za przypadek
  • Odpowiedz
@dthprf: Akurat leży w szpitalu którym kieruje babka która była pod parasolem lubelskiej prokuratury sterowanej przez zero. No co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś pewien lekarz bardzo dobrze mi powiedział: papier przyjmie wszystko.
  • Odpowiedz
@sipson204: xd odmienne poglądy? To karaluch, który zniszczył w Polsce system sądownictwa, kodeks karny. Kryminalizował ludzi, zamykał niewygodnych ludzi. Nie życzę mu śmierci tylko kilkunastu lat w pierdlu. Ale na to pierwsze są większe szanse, więc...
  • Odpowiedz
@dthprf jeśli powołają biegłego, by go zbadał, to mogą posunąć się nawet do tego aby przebadać zgodność pobranych tkanek do biopsji i tych na których podstawie stwierdzono nowotwór pod kątem zgodności DNA

Pamiętam jak moja mama miała raka krtani i przy pobieraniu wycinku pani laborantka mówiła że otrzymamy tylko wynik na papierze bo próbka będzie przechowywana w archiwum laboratorium czy jakoś tak się to nazywa
  • Odpowiedz