Wpis z mikrobloga

  • 0
@krucjan: nie był wybitny, ale smaczny. Taka ciekawostka, którą warto spróbować dla odmiany od typowego kotleta burgerowego.

Na plus, że te burgery są naprawdę spore, a i frytki mają chyba najlepsze jakie w tego typu knajpach jadłem (i co ważniejsze - powtarzalne).
  • Odpowiedz
@Krupier: muszę spróbować. Moim osobisty faworytem był burger z "Ale Trzoda" kiedy to chyba jeszcze właściciele prowadzili. Potem zmienili kucharza i kasjera i już nie były takie dobre.
  • Odpowiedz
  • 0
@KarmelowyJeremiasz: no to zależy, którego wybierzesz, najtańszy chyba jakoś po 36 zł jest. Myślę, że ceny za burgery mają w porządku, frytki nieco za drogie (chociaż moim zdaniem pyszne) bo jednak 15 zł za zwykłe to faktycznie trochę sporo, dyszka by była ok.
  • Odpowiedz
@Krupier ja również byłem wczoraj. Bardzo fajne polecenie. Dzięki!

Burger ostry był faktycznie ostry i dobry jakościowo. Dla mnie minusem jest czas oczekiwania. Pani mówiła, że będziemy czekać 30 minut, a kolega dostał swojego burgera praktycznie po godzinie.
  • Odpowiedz
  • 0
@virtroy: polecam się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostry rzeczywiście wypalał japę, jak dla mnie aż za bardzo bo tłumiło to smak całego burgera.

Ja póki co jadłem je tylko w Goleniowie i tam z czasem oczekiwania nie było większych problemów. Pewnie zależy od ruchu, w Goleniowie gość sam ogarniał całą budę jak raz byłem.
  • Odpowiedz