Wpis z mikrobloga

#krakow #gdziezjescwkrakowie #restauracje Dzień dobry mirko. Poszukuję miejsca, gdzie można udać się dziś wieczorem na jakąś dobrą szamę. Czy macie coś do polecenia? Znam sporo miejsc, ale może jest coś nowego fajnego, albo gdzie jeszcze nie byłam. Poniżej preferencje:
- < 500 zł dla dwóch osób
- nie azjatycka
- miejsce, gdzie jest fajna atmosfera i można posiedzieć i pogadać, a nie tylko zjeść i spadać
- najlepiej gdyby była w okolicy starego podgórza / zabłocia / kazimierza / starego miasta
- gdzieś gdzie dostanę się bez rezerwacji w piątek wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo teraz sobie wymyśliłam wyjście
  • 11
- miejsce, gdzie jest fajna atmosfera i można posiedzieć i pogadać, a nie tylko zjeść i spadać


@OrzechowyDzem: To zdecydowanie Nolio odpada - rezerwacje są na pewien okres czasu, potrafią wypraszać, a w środku jest ultra głośno. I jak pizzę polecam to lokal jest średni, zwłaszcza jak się chce rozmawiać.
@tangerine_ niebieski niestety nie był wczoraj chetny na nowe lokale, więc poszliśmy do Olio. Natomiast do Mazi i Filo na pewno chcę pójść niebawem ()