Wpis z mikrobloga

#neet

Jestem zmęczony, rozerwany wewnętrznie i coraz bardziej przytłoczony. Coraz ciężej mi to wszystko dźwigać. Nie mogę poradzić sobie sam, a nie mam znikąd pomocy. Te problemy, które zjawiły się w moim życiu i to odwracanie od nich wzroku wyniszczyło mnie psychicznie. 27 lat, a ja przegrałem wszystko. Boli mnie tak wiele rzeczy. Brak szans na jakąkolwiek relację miłosną. Brak szans na normalne życie. Zagubiłem się i nie wiem gdzie iść, a nawet jak iść. Nie potrafię się podnieść, tylko czekam. Nie mam oparcia w jakimś celu czy drugim człowieku, nie mam nic.
HieronimJosifBruegel - #neet

Jestem zmęczony, rozerwany wewnętrznie i coraz bardziej...

źródło: download-11

Pobierz
  • 5
@Hieronim_Josif_Bruegel: kolego dam ci dobrą radę - nie da się kierować samochodem który stoi

Zacznij "coś" robic: idź do roboty, rób różne zajęcia i hobby - patrz co działa a co nie, patrz kto zgarnia siupę w branży w której robisz, i wtedy możesz "skręcac" - doedukować się, rozwinąć w jakiejś dziedzinie

"get busy living or get busy dying"
@dthprf: @m_ney Słuchaj tych dwóch, bo dali dobre rady @Hieronim_Josif_Bruegel

Ja mam 30, rocznikowo 31 lat. Masz 27 lat i do czasu aż będziesz tak ekhem, "stary" jak ja możesz naprawdę dużo zrobić. 3 lata mogą minąć naprawdę szybko, jeśli nie będziesz nic robił. Ja ten czas, w sumie od 24 r.ż. zmarnowałem, stałem w miejscu i tak jak ty dzisiaj, użalałem się nad sobą - a czytając to, co piszesz,