Wpis z mikrobloga

@Frwrd05: Kwestia przyzwyczajenia. Pamietam, ze przy początku przygody z grami na golach miałem momenty gdzie zbierało mnie ma wymioty. Na googlach od drona tego nie miałem, a przed rozpoczęciem przygody z lataniem tylko kilka razy testowałem Google do gier. U mnie na przykład jest problem z lataniem gdy stoję. Przy manewrowaniu chwieje sie na nogach i niepewnie stoję przez co ciężko się lata, na siedząco problem znika. Ale to tez podobno
  • Odpowiedz
@Frwrd05: imo mniej niż na vr, bo obraz jest "statyczny" - bardziej wygląda jakbyś w kinie siedział zaraz przed ekranem. Wiadomo, niektórzy mają taką chorobę lokomocyjną, ze mogą oglądać film z jazdy samochodem i już im się zbiera na wymioty, wszystko zależy od człowieka.
Po drugie sesje fpv są stosunkowo krótkie - ja w vr potrafię przesiedzieć 2h ciągiem, na fpv co 5 min ściągasz gogle żeby zmienić akumulator, więc odpoczywasz
  • Odpowiedz
@Frwrd05: Mi się nigdy nie zbierało, ale to kwestia bardzo indywidualna i trzeba sprawdzić samemu. Tym niemniej, jeśli masz problemy z VR to spora szansa, że na FPV będzie podobnie
  • Odpowiedz