Wpis z mikrobloga

No dobra, ja też pierdołki nie lubię za te ich akcje. Ale dlaczego wg Ciebie podawanie ceny za rolkę jest złe? Są różni producenci, nie zawsze papier pakowany jest po 8 rolek. I podawanie ceny za listek też nie byłoby głupie, bo znowu papier papierowi nie równy. Jeden jest byle jaki z makulatury, że np. na siusiaku zostają resztki papieru, a inny jest naprawdę mega porządny i spełnia swoją funkcję. Oba są
  • Odpowiedz
Ale dlaczego wg Ciebie podawanie ceny za rolkę jest złe? Są różni producenci, nie zawsze papier pakowany jest po 8 rolek. I podawanie ceny za listek też nie byłoby głupie, bo znowu papier papierowi nie równy. J


@Pan_Misio: generalnie to powinna być podawana gramatura rolki, a nie ich ilość czy ilość listków. Żaden inny wyznacznik nie ma sensu.
  • Odpowiedz
ja też, niestety Lidla u mnie remontują, przez dwa tygodnie zamknięty i jestem zmuszony w tej patologii kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hitsmer: kto mieszka na bemowie, ten się z nie śmieje ( wczoraj lidla na Bemowie ponownie otworzyli )
  • Odpowiedz
@cienki137 @Lorne @hitsmer
Co wy #!$%@?, LIDL w DE zachowuje się jak Biedronka w PL. Gdzie cena towaru jest pokazana DUŻYMI literami dla użytkowników LIDL PLUS ( ich Applikacji), a małą cenna pod spodem normala cena.
Np. Awokado za 1€ dla LIDL PLUS, 1.69€ normalna cena.

Nie wiem jak jest w PL z LIDL Plus, ale pewnie podobnie co nie?
  • Odpowiedz
@hitsmer Taka prezentacja ceny ma sens gdy opakowanie zawiera wiele sztuk (rolek). Przynajmniej dla mnie bo sprawdzam koszt 1 sztuki przy wyborze. Przykład z colą jest faktycznie #!$%@?


@lukasgl: tutaj też masz podany koszt jednej sztuki. Tylko ,e sztuka to w tym przypadku jest 100 ml.
  • Odpowiedz
Kupujesz 8 rolek, mnożysz cenę razy 8, analogocznie z 10, bez znaczenia ile tam sztuk jest w opakowaniu, to cena jest równa.


@Kolarzino: nie no zajebista sprawa. Kupuje 16 rolek, Jedna za 1,43 i teraz mam sobie w pamięci liczyć ile mnie będzie kosztowała paczka papieru xD Dla mnie to nie będzie trudne, zastanowię się parę sekund i policzę - a co z geriatrią która robi tam zakupy? xD
  • Odpowiedz
Nienawidzę biedronki. Chodzę jak NAPRAWDE muszę. Ceny niejasne, wieczny #!$%@?, alejki zastawione paletami, kasy samoobsługowe sie wiecznie psują. Jak ten sklep można lubić?
  • Odpowiedz