Wpis z mikrobloga

A co z kuchnią? To prawdziwe królestwo. Płyta kuchenna, lodówka, zmywarka – wszystko, czego dusza kulinarna zapragnie. Przybory kuchenne, niczym magiczne różdżki, czekają, by podać w ręce moc kreowania smaków. W kuchni brakuje tylko kucharza.


@pojke2: xD Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pojke2 Ogólnie to ktoś wreszcie przerobił te apartamenty, bo tak je sobie wyobrażałem odkąd powstał Sky Tower, a wcześniej była jakaś bieda. A to się prosiło o żakuz przy oknie.
  • Odpowiedz
@pojke2:

Spędzenie nocy w tym ekskluzywnym apartamencie to wyjątkowe doświadczenie, które wymaga zainwestowania około… 2,5 tys. zł za jedną noc. To nie jest jedynie koszt noclegu; to inwestycja w chwilę, która zostanie w pamięci na zawsze.


XD Noc w Wielkim #!$%@? zostanie z tobą na zawsze. Miasto partnerskie Rzeszów.
krytyk1205 - @pojke2: 
Spędzenie nocy w tym ekskluzywnym apartamencie to wyjątkowe do...

źródło: img_20211028_095841

Pobierz
  • Odpowiedz
@pojke2: ogólnie w artykule trochę bajeczek. W SkyTower znajdują się różne apartamenty, które kosztują kilkaset złotych. Lata temu byłem tam to zapłaciłem może 400, a apartament był całkiem fajny. Widok okej, nic spektakularnego, to przecież Wrocław. W podobnej cenie można wziąć InterContinental w Warszawie, który ma znacznie lepszy widok i lepszą ofertę, bo m.in. dostęp do pływalni i saun oraz dobre śniadanie. Cena z artykułu, czyli 2,5k, jest w sumie z
  • Odpowiedz
A co z kuchnią? To prawdziwe królestwo. Płyta kuchenna, lodówka, zmywarka – wszystko, czego dusza kulinarna zapragnie. Przybory kuchenne, niczym magiczne różdżki, czekają, by podać w ręce moc kreowania smaków. W kuchni brakuje tylko kucharza.


@groman43: To jeszcze nic. W łazience znajduje się prawdziwy, ceramiczny kibel oraz umywalka. Natomiast akcesoria takie jak szczotka do WC, niczym królewskie berło czeka by podać w muszli moc usuwania stolca. W toalecie brakuje tylko by
  • Odpowiedz