Wpis z mikrobloga

@LeniwiecPracoholik: No ja to mam w dupie jak zawsze, tak jak i wszystkie anniversary. Co dają to biorę, a co nie dają, to nie będę przecież krzyczał, żeby dali i że mi się coś należy. Firma sama decyduje co daje i jak daje to super, ale żeby WYMAGAĆ żeby coś dali, bo mają tyle hajsu i ich stać, no to uważam za trochę niepoważne.
@PiersKurczaka no wiem, tylko ludzie się pultają. Szczególnie, że star Rail dostaje lepsze nagrody xD
Pamiętaj, założenie gacha jest takie, że w większości to walenie utrzymują grę (statystycznie 20% graczy generuje coś około 80% przychodu).
A walenie wydają hajs tylko wtedy, gdy gra jest popularna i mają się przed kim chwalić, więc tutaj hoyo gra z playerbase na ostro.
A konkurencja nadchodzi bo genshin pokazał, że taka forma zdaje się przynosić tonę
@LeniwiecPracoholik: Najśmieszniejsze jest to, że identyczna drama już była xD

Event jak event, jeden z dziesiątek jakie mieliśmy i w przyszłości mieć będziemy, jakbym już miał #!$%@?ć hoyo za coś związanego z wishami to za #!$%@?ły Epitomized Path który w najgorszym przypadku wymaga aż 240 wishy.
@LeniwiecPracoholik: no, fakt faktem, nie powiem, też trochę mnie striggerowała ta forma wypowiedzi w special programie; bo jak padły te słowa o wielkiej wdzięczności, to oczka mi się zaświeciły, bo zwykle jak coś takiego pada, no to chociaż te 10 wishy czy 1600 primosów ogłaszają, albo jakieś inne newsy np. związane z anime (serio pomyślałem w pierwszej chwili, że może ogłoszą premierę pierwszego odcinka czy coś i wypuszczą na lantern rite
@Elec: tak, głównie oberwało się za bycie ogłoszonym w tym samym czasie, co ten prezent za wdzięczność XD

niesmak jakiś jest

@GlodnaCykada właśnie taki niesmak może spowodować, że Genshin dostanie ostro po dupie jak wyjdzie dla niego bezpośrednia konkurencja. Bo o ile dobrze się orientuję, to otwartego action rpg w świecie gacha jak genshin nie ma jeszcze. A na razie nadchodzi Project Mugen, który wygląda jakby mógł stanąć w szranki z
@LeniwiecPracoholik: @Elec WW widać po zwiastunie, że sporo zmieniono min postacie. No i ponoć sama fabuła w dużej części na nowo napisana. Ja tam czekam i liczę, że będzie dobra konkurencja w końcu.

Genshin jakościowo może jeszcze oberwać od HSR który jest tańszy, prostszy i robiący taki sam jak nie większy hajs. Jutro strim z zapowiedzią 2.0.