Wpis z mikrobloga

#kolchoz

Wczoraj wróciłem z kołchozu o 16, umyłem się zjadłem i o 17 zrobiłem sobie drzemkę. Wstałem o 23, odlalem się i poszedłem dalej spać... Jest 4:27, a ja jedynie co zrobiłem od powrotu z pracy to spałem i trzeba iść znowu do pracy.
  • 173
  • Odpowiedz
@Dzonsin: I teraz człowiek nachodzi pytanie: po co wstawać do tej roboty skoro nawet nie ma kiedy wydać pieniędzy? Chyba, że człowiek zarabia akurat na mieszkanie i żarcie to wtedy wszystko ok. Wszystko ładnie się spina ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
wróciłem z kołchozu


@Dzonsin: Zawsze jak ktoś mówi, że pracuje w kołchozie, to mnie się ten dowcip przypomina:

Stalin przyjechał do kołchozu.

- Dobrze wam się żyje? - zażartował Stalin.

- Dobrze! - zażartowali kołchoźnicy.
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: @Xahil jaja sobie robicie? Kiedy ma to robić? Po powrocie do domu ledwo jest czas ns zrobienie obiadu, prania, trzeba isc spac, rano wstać wysrać umyć się ogolić, a kiedy czas na jakieś treningi?

16:00 odbijasz kartę w kołchozie i jedziesz do domu
17 zakupy, apteka, poczta
18 gotujesz obiad
19 jesz obiad, mirkujesz, sprawdzasz pocztę, opłacasz rachunki
20 robisz pranie, sprzątanie
21 wieczorna higiena
22 idziesz spać
6 pobudka,
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto jak widzisz chłop nic poza spaniem nie robi. Ja kończę pracę o 15:30 i idę na siłownię 1.5h treningu we wtorki mam angielski na 18:20 potem zakupy i gotowanie obiadu na drugi dzień i robienie kolacji. Nie potrafisz gospodarować swoim czasem to twój problem, ale nie każdy jest taki nieogarnięty jak ty. A i trenuje 4 dni w tygodniu
  • Odpowiedz