Wpis z mikrobloga

Pan Policjant z rigczem. Kto popiera daje plusika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wszystkozajete12: Matko.... Jak głupim trzeba być, aby zachowywać się w ten sposób względem policjanta/ogólnie kogokolwiek. Przecież wiadomo, że postępując tak jesteś z góry na straconej pozycji.
  • Odpowiedz
Oj tak, przyzwalaj na łamanie prawa przez policję, przecież nie mogą z tego wyniknąć żadne negatywne konsekwencje XD


@Mandarex: Przepraszam, ale jest takie starsze przysłowie iż sposób rozmowy trzeba dostosować do rozmówcy i tutaj to się ewidentnie zadziało. Osobiście nie popieram takich sytuacji, ale z drugiej strony też co to ma być, że jakiś gówniarz porobiony podchodzi do policjanta w taki sposób jakby się zaraz miał bić z jakimś kolegą na
  • Odpowiedz
@Ipsy: @JohnShelby nie zesrajcie się. Wychowawczy gówniarzowi nie zaszkodzi. Szkoda w ogóle cały aparat państwowy uruchamiać ja takich pseudo przestępców. Na takich powinny być właśnie takie szybkie akcje typu potknął sie na schodach na komendzie.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że go zwolnili i dostał zarzuty karne za naruszenie nietykalności cielesnej


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak tak, glaskaj patole po główce. Jak będziesz patoli pozwalał na wszystko, a polocjant będzie musiał sie każdej najmniejszej procedury trzymać to xd
  • Odpowiedz
@Tymajster: faktycznie, strasznie się "zesrałem" oczekując że stróż prawa będzie przestrzegał prawa. Mam nadzieję że sam kiedyś wyłapiesz lepe na ryj od policjanta za przechodzenie na czerwonym albo inne drobne wykroczenie
  • Odpowiedz
@JohnShelby: nie bój dupy, nie dostanę. Bo nie jestem kogucikiem, który do nich fika jak debil.
A takie gadanie "dzisiaj cwaniaczek dostał z liścia, jutro cię spałują za picie piwa w parku" to takie pieprzenie, że sam w nie pewnie nie wierzysz.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Tak, tak. Co zdarzyło się na komendzie, zostaje na komendzie.

Niesłychane jest to bronienie patusów z policji, którzy przekraczają uprawnienia i nadużywają władzy. Kurna bohater, który dał się sprowokować szczawikowi. xD
  • Odpowiedz
@wszystkozajete12 To jest przykład jak nie powinien się zachowywać policjant. Jak wyjmie broń i strzeli do kogoś, też będziesz za plusikami? On powinien spokojnie poczekać do momentu w którym będzie mógł go skuć i odprowadzić do radiowozu. Tyle w temacie. To co widzimy to wykorzystywanie władzy.
  • Odpowiedz
to kiep, ktory dal sie sprowokowac w miejscu publicznym jakiemus plackowi xd. psycha slaba.


@Ipsy: raczej też pochodzi z "mało popularnej dzielnicy" i z automatu użył środków, które najłatwiej docierają do takich patusów xD nie pochwalam, bo jednak w mundurze, ale rozumiem, delikatnie uśmiechnięty
  • Odpowiedz